merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• erkeklerin cüzdanlarında prezervatif taşıması
    • erkeklerin cüzdanlarında prezervatif taşıması
  1. 1

erkeklerin cüzdanlarında prezervatif taşıması

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. ileri görüşlü erkeklerimizin her an herşey olabilir düşüncesiyle yaptıkları bir işlev olsa gerek.
  2. salaklıktır, tuvalette sex miracle beklemeyen kişilerdir, ancak bu taşıma olayını genç yaştaki abazanlar yapar hatta kızlara felanda gösterirler şişirip patlatırlar flen, kısaca ergenliktir.
  3. "lazım olduğunda bulamamaktansa, yanında olup kullanmamak" daha iyi düsturuyla yapılan, ufaktan da olsa bilinçaltında bir beklenti saklayan, umut sarıkaya'nın "teknik üniversite'de prezervatif devir-teslim töreni" karikatürüyle en azından mühendislik öğrencileri için özetlediği durum.
  4. yok efendim "geçen asansörde hatunun birisi asıldı dudaklarıma, bastım stopa, yüklendim", yok "iş görüşmesine gittiğim yerdeki ik'cı hatunla masanın üzerinde seviştim, sonra cv lerle silindik" gibi bütün çapkınlığı dilinde olan arkadaşlarının anlattıklarına bakıp, "her an bende asansör, tuvalet gibi yerlerde hiç tanımadığım bir kadınla sevişebilirim" umudu taşıyan dangalakların yaptığı harekettir. ulan onlar filmlerde olur kardeşim. o tip "dili var siki yok" arkadaşlarınızla aranıza biraz mesafe koyun.
  5. 16 yaşında birçok gencin yaptığı ve de onu oradan hiç çıkarmadığı için cüzdanın yüzeyinde dairesel bir formun belirmesine neden olan, 26 yaşına geldiğinde hala neden taşıdığını anlamadığım, 36 yaşında ise o kadar umutsuz olabileceğine imkan vermediğim bir cinsiyetin hareketi.
  1. 1