merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

erkeklere sorulmaması gereken sorular

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. -neden o kıza baktın?
    -biz şimdi neyiz?
    -saçlarımı kestireyim mi?
    -yakışmış mı?
    -sence bu makyaj fazla mı olmuş?
    -ofsayt ne?
    -kaç kişiyle oynanıyor bu oyun?
    -o buluşacağın arkadaşların kim?
  2. noldu? 1500000000 kez tekrar tekrar soran bir kiz arkadasin asla sormamasi gereken soru. unut kizim o soruyu sorma artik nolduysa oldu soyler sana merak etme onun da bir dili var.
  3. - niye bu kadar geciktin? (5 dakka beklemiştir en fazla ha)
    - nereye gidelim?
    - ne yapalım?
    - sence hangi renk bana daha çok yakışır?
    - saçım nasıl?
    - güzel miyim?
    - ne kadar güzelim?
    - şu kız benden güzel mi?
    - niye oraya baktın?

ulan senelerdir sorulur bu sorular. cevapları da aynıdır hep. daha soruyu sormadan cümlenin ağızdan peydâh oluşundan filan anlarsınız. kaçacak delik aratır. cevap vermeseniz bi türlü verseniz bi türlü. yeter lan!

en ayar olunası, allahını şaşırtası, erkeğin içindeki bütün şeytani güçleri ortaya çıkartanı ise:

- benden önce kaç tane kız arkadaşın oldu?
    - benen önce çok sevdiğin birisi oldu mu?

evet bebişim oldu. hem de 100 tane oldu. sayısını ben bile unuttum. sadece sıraya dizdim hepsini boncuk gibi*

(bkz: ybsg)
  4. genel olarak tüm sorulardır. erkekler kendilerine soru sorulmasından hoşlanmaz, cevap vermeyi sevmezler. erkeğe soru sormak için rüşvet niteliği taşıyan şeyler vermek ya da yapmak mantıklı olacaktır.
  1. 1