1. kızların karşısındaki erkeği de kız arkadaşlarından biriymiş gibi zannedip ona göre muamele etmesi sonucu sarf ettikleri çooook yanlış cümle öbekleri. örnekleri boldur çevrenize bakınız
 2. genellikle bir erkeğin erkekliğini "sen de erkek misin be" şeklinde sorgulamak ülkemizde cinayet sebebidir. hem adamı yerin dibine sokar, yıkar geçer üzüntüden, hem de sinirden delirtir.
 3. küçükken babamın beni uyardığı konu.bir erkekle, asla erkekliğini sorgulayıcı bir biçimde alay etmeyeceksin. bu uyarı çerçevesinde, 'abi siz evleneli kaç yıl oldu, istemiyonuzmu* çocuk?' gibi bir cümle erkeğin tepesini attırabilir bence.
 4. erkekler güçlü ve değerli olduklarını bilmek duymak hissetmek ister.aksi yönde bi anlam içeren hiçbir sözü duymaktan hoşlanmazlar.
  eg: sana acıyorum.
 5. burada sözü söyleyen kişi eğer sevgili ise burada bir erkek olarak hiç bir söze sinirlenmemek daha doğru olacaktır. tabi ben burada gerçekten aşık ve her koşulda seven bir sevgiliye sahip olma durumu için konuşuyorum. tıpkı kızlara söylenmemesi gereken sözlerde olduğu gibi erkeğin de böyle "gerçek" bir sevgilinin her lafını kaldırabilmeli, hatta sınırı olmamalı. ne yani sevgilinin söylediği sözlerde sınırı olacaksa nerde bu işin samimiliği!:samimiyet:! nerede bunun sevgisi.
 6. -beni seviyo musun ?
  -evet
  -doru söyle
  şeklinde bir erkeği çok fazla sıkacak ve onun sonunda ya tamam sevmiyorum oldu mu?şeklinde bir cevap vermesine yol açabilecek her türlü soru bir ilişkide erkeği yorar.
 7. gay olduğunu ispatlayan video yollarsan askerlikten yırtıyomuşsun
  hiç sıcak bakmıyolar
 8. beni ne kadar seviyosun?
  beni neden seviyosun?
  sen beni sevmiyosun
  ne düşünüyosun?
  liv tylerda ne buluyosun ki koca çeneli işte
  kilo almış mıyım?
  mangoya gidelim mi indirim varmış
  akşama ne giyim, bu yakışmış mı?
  threesome istiyorum, 2 erkek olcak
  en yakın arkadaşın senden daha çekici
  masturbasyon aldatmaktır
  siz erkekler hepiniz aynısınız

  kızdan cümle şeklinde çıkıp erkek beyninde bik bik bik şekline işlenecek her şey