• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  • +6 görseller

• erkek götü
    • erkek götü
    • erkek götü
    • erkek götü
    • erkek götü
    • erkek götü
  1. olum hiç anlamıyorum erkek götünün kadınlardaki geribeslemesini,bence zerre önemi olmayan bir uzuvumsudur.
  2. bu bi grup kız arasında büyük eğlence. siz yürürken arkanızdan bakıp benzetmeler yapıyoruz. üzgün popolu çocuk geldi diye birbirimizi dirsekliyoruz siz kantine girince. bazen hissetmişsinizdir kızlar arkanızdan ya uff kikiki yapar da siz filmlerdeki gibi ay ne tatlı çocuk, seninki geçiyo falan dediğimizi düşünürsünüz. işte biz kesinlikle ve tamamen bunları konuşuyoruz o sırada. sizde bunu bilerek yaşayın bakalım. 10 başlıktan biri yuvarlak türk kızı, bakire olmayan kızla evlenme falan oldu. yüzünüze gülüp arkanızdan konuşmaktansa götünüze gülüp yüzünüze konuşmayı seçtik galiba (eksi mi artı mı siz bilirsiniz hala eğleniyoruz.)
  3. kız arkadaşlarım tarafından her zaman taciz edildiğim nadide bölgem. cimilmek mi avuçlamak mı hepsini yaşadım zamanla hoşuma gitti biraz da büyüdü.
  4. türkiye de pek geçerli olmayan erkek çekicilik sembolu.

efenim bir çok amerikan filminde, hollywood prodüksiyonlarında, romantik komedilerin vazgeçilmezi olan erkeğin götüne iç geçirme sahnesini beynimize kazıdılar. genelde baş roldeki erkek giderken yine baş roldeki kadının yanındaki yardımcı kadın oyuncular dudaklarını ısırmak suretiyle giden erkeğin götünün güzelliğinden bahsedip baş roldeki kıza kaçırma bunu minvalinde öğütler verirler.

zihinlere kazınan bu sahnenin ardından merak edip çevremdeki bir çok kadına bu konu hakkında soru yönelttim. bir kısmı pis sapık diye kafama çantayı geçirirken niyetimin kötü olmadığını anlayan bir başka kısım içtenlikle cevap verdi. ama cevap verenler içerisinde bir tanesi bile ömürleri boyunca erkekte bu tarz bir güzellik, bir özellik aramadıklarını hatta böyle birşeyin farkında bile olmadıklarını söylediler.

görüldüğü üzere amerikan filmlerinde her ne kadar geçerli bir tavlama aracı olsa da türk kızları üzerinde erkek götünün herhangibir etkisi bulunmamaktadır.