merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

erkeğin mastürbasyon yaparken kendini parmaklaması

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. her ne kadar inkar edilse de, erkeklerin büyük çoğunluğunun en az bir kere yaptığı atraksiyon.
    büyük çoğunluk denilince konuya uzak olan ve iddiayı okuyunca apışıp kalan bayanlar için şöyle bir oranlama yapılabilir.
    bunu bir kere bile denemeyen erkek azınlık sınıfına girer.
    tabi; 'bu son derece doğal, neden bu kadar şaşırtıcı bulunuyor?' diyenler olacaktır.
    cevap olarak başka bir soru sorulabilir,
    madem öyle, neden gaylere öcüymüş gibi davranılıyor?
  2. her erkeğin eşcinsel duygularının var olduğu gerçeğinden yola çıkarsak çoğu erkeğin yaşamışlığı mevcuttur.

erkek adam yapmaz.
  3. erkek ve kadınların içinde mutlaka hem cinsine karşı bir ilgi vardır, mastürbasyon yaparken denemekten kaçınmaz. aynı zaman da erkekler de hemen böbürlenmesin 'hadi lan biz harbi erkeğiz' diyerekten.

bir gay ile bir muhabbetim olmuştu haklı yanları da vardı tabi:

ben: hadi canım o öyle şey yapmaz.
    gay: yahu beraber olduk diyorum sana.
    ben: yok canım yapmaz.
    gay: murat da şahit. yahu siz kızlar ne kadar safsınız. bir erkek sizin yanınız da gay may travesti işim olmaz der ama, hele bir yalnız kalsın bir gay ile, hele benimle kızlar olmayan bir yerde yalnız kalsın bak nasıl yapıyor, ilişkiye nasıl giriyor o zaman anlarsın.
  1. 1