merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

erkeğin gözyaşları

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. ukteci: lancelot
    the man who cries. başrollerini johnny depp, john turturro -ki kendisi her coen brothers filminde görülmek istenen kişidir- ayrıca christina ricci ve cate blanchett gibi olağanüstü oyuncuların oynadığı 2000 yılı sally potter filmi. soundtrack i en dinlenesi, aranıp da bulunamayası soundtrackler arasındadır. sinema şöleni denilemese de izlenesi film.
    ihtiyaç doğması üzerine gelen edit: giri bilgi amaçlıdır
  2. çaktırmadan dökülür. ilginç bir gurur meselesi vardır ve ottan boktan durumlarda döküldüğünde görülmesini istemeyiz. en son eşimle uzanmış izlediğimiz the road filminin çarpıcı finalinde çaktırmadan sağ gözden akıttım bir damla. eşim rahatça, çekinmeden koyverdi gözyaşlarını, ben ise bir tanecik attım, onu da çaktırmadan. bir de üstüne ''te allahım, çok kötü finalmiş yahu'' gibisinden titrek cümleler kurarak dikkat dağıttım ama çakal kadın yemez bunu. yakalandık işte. halbuki içinde tutmaya çalışmak daha zor, koy aksın be erkek!!
  3. bu gözyaşları ne kadar gerçekçi olursa olsun asla değeri olmayan gözyaşılarıdır.
    ağlarlar "amma sulugöz ne biçim erkek" denilir.ağlamazlar "ne kadar da odun erkek olucam diye amma kastı kıro" denilir.yani kısacası bir erkeğin gözyaaşları yoksayılır.bazı düşünceler tarafından olmaması gereken gözyaşlarıdır
  4. içine akar.
    dışına aktığı da görülmüştür ama artık inanılmamaktadır. gerçeğinin yalnız soğan doğrarken aktığına inanılmaktadır.
  5. aslında çok değerlidir. ama bahsedilen erkek de bokunu çıkarmamalıdır!
    bir erkek bir kadının yanında bir kere ağlarsa muhteşem birsey olur ama bunu sürekli tekrarlarsa o kadın yanında erkeğini arar.. ne demişler herşeyin azı karar çoğu zarar arkadaş..
  6. hayatı boyunca bir erkeğe saklaması söylenen tek şeydir. yiğidin malı meydandadır ama gözyaşları saklıdır.
  7. "erkekler ağlamaz" sloganıyla önüne bent çekilme ihtiyacı duyulmuştur. "neden lan biz insan değil miyiz?" dedirtir adama. tamam sulu göz biri olması hoş değildir erkeğin ama arada duylanır, ağlar erkek. bırakın ağlasın o da insan. ey feminizmi bilinçsiz savunan güruh! bırakın nadiren de olsa biz de ağlayalım.
  1. 1