1. dalgın dalgın bir işle uğraşırken; "zuaaaaaahaaa" şeklinde duyulmuşluğu vardır ki; akıllara zarar verir ve korku ile karışık büyük bir panikle elinizdeki işi istem dışı fırlatıp atmanızı sağlar. vücudun yüksek desibelli bu ses ile sarsılması da cabasıdır tabii..
  2. ilgi çekmek istediğinizde "ıks" diye belli belirsiz hapşma: mutlaka "aman çok zararlı akciğerlerini patlatır ölürsün." diyen çıkar. ama yine de denemeyin çok zararlı akciğerleri patlatırsınız allah muhafaza.
  3. bahar aylarında, seriye bağlayan hapşırma seansları artık ses ya da pöykürük bakımından değil, fiziksel açıdan enteresanlık göstermektedir. bir seferde beşten fazla hapşıran şahıs ayaktaysa oturur, oturuyorsa kalkar, köpeklerin işerken aldığı hale gelir, zıplar(bu büyük bir yetenek), etekleri tutuşmuşçasına arada 'ay ay ay!' efektleri vererek çoğu enteresanlığı kısa sürede yaşatır.

    sabah uykudan uyandıran bir teknik vardır ki akıllara zarar. hapşırma eylemiyle yorganı üstten savurma eylemini, yataktan doğrulmayla birleştirdiğinde zafere ulaşabilirsin. ah, millet her bahar aşık olur, biz her bahar hapşırma teknikleri geliştiririz. kahrolasıca polenler.