1. vakti zamanında 1994dü galiba seçim yasakları sırasında star tv de haberlerden sonraki yorum köşesinde kendisine ayrılan 5dakkayı ağzına yapıştırdığı bant sebebiyle konuşamayıp acaip sesler çıkartarak geçiren ilginç insan.
  2. galatasaray lisesi'nde okurken hayvan engin lakabıyla anılan nevi şahsina münhasır insan. kendine has kelime dağarcığı ve dil kullanımına sahip. çoğu kişinin sadece star grubundan tanımasına rağmen daha geniş ve eskilere dayanan gazetecilik & yazarlık kariyeri var. entelektüel, aydın, görmüş-geçirmiş biri olduğunu gösterip, insanların gözüne gözüne sokmak için elinden geleni yapar. millete hakaret edip, yerin dibine sokmayı da çok sever.
  3. vakti gelir küfreder hatta bok atar vakti gelir aynı adamın yalakalığını da yapar.her ne kadar doğru tespitleri de olsa da üslubu sebebiyle sevilesi/sayılası bir insan gibi gözükmemektedir.

(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
  4. bir zamanlar star haber'de yorum yapardı. ben o zamanlar küçüktüm. ama o çıktı mı ben geçerdim bir kenara o bitirinceye kadar sessizce dinlerdim. kılımı bile kıpırdatmazdım. korkardım bu adamdan. hatta o vakitler eli sopalı yorumcu diye karikatürleri,taklitleri falan vardı... ama şimdi aramız iyi. denk geldim mi severek okurum. hele bir kemal tahir uslubuyla yazması vardır ki... tadından yenmez.
  5. ayarcı başı.

`http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2005/03/22/yazarlar/yazarlar284.html `