• videolar

• +37 görseller

• engin akyürek
    • engin akyürek
    • engin akyürek
    • engin akyürek
    • engin akyürek
    • engin akyürek
  1. önyargılarımdan dolayı beni utandıran insanlardan biridir.
    kendisinin hiç bir dizisini, performansını izlemediğim halde "yaeaaa odun gibi herif, baksana ne oyunculuğu of türkiyede oyunculuk bitmiş azizim" tarzı kendini bilmez yorumlar yapmaktaydım.
    kendisini ilk kez fatmagül'ün suçu ne dizisinde izledim.
    ve özellikle bu bölümkü "ben bunu yapmış olamam, ama hiçbir şey hatırlamıyorum" deyip, başını ellerinin arasına alıp ağladığında (ki sahnedeki sumru yavrucuk performansı desteği inkar edilemez derecededir ama olsun) resmen saçma salak sözlerimden utandım, çok çok iyi bir oyundu kanımca.
    yalnız beren saat ile ortak yanları sadece gelişen oyunculukları değil ne yazık ki, kendisinin de beren saat ile "koşturulmaması gerekenler" kervanına katılmasını acilen talep ediyorum, zira kendisi kol bacak ve gövdesini ayrı yönlerde sallayarak koşabiliyor, konsantrasyon bozuyor.
  2. yakışıklığının abartıldığını düşündüğüm, sokaktaki herhangi biri kadar yakışıklı bulduğum fakat rolünü oynamayıp yaşayan yetenekli bir oyuncudur.
  3. oyunculuğu da yakışıklılığı da on numaradır. yeni oyuncular içerisinde favorimdir kendisi. umuyorum ki sonraları da beğenilerimizin hakkını verir ve çizgisini bozmaz.

sinemada daha çok yer almalı bir de, yeteneğini dizilerde harcamamalı.