merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

1. 1

en mantıklı intihar yöntemi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. kanımca hap almaktır.

neden diye soracak olursanız anında vazgeçerseniz kusarsınız yok daha sonra vazgeçerseniz; vazgeçtiğiniz anda ambulansı ararsınız, ama bir köprüden atladığınızda veya kafanıza kurşun sıktığınızda geri dönüş zordur son anlarınızı acı dolu bir pişmanlık ile geçirebilir ve vazgeçtiğiniz halde ölürsünüz.
  2. kişi ciddi anlamda ölmek istiyorsa sıkar kafasına yok ben öldüğümde kimse benden korkmasın diyenler yani ölürken bike güzelliğini düşünenler antidepresanlara mahkumlar ama son anda kurtarılma ihtimalleri yüksek..
  3. en acısızı donarak ölmek diyorlar, o yüzden donarak ölmek.

spor olarak dağcılığı seçtim deyip, dağın tepesinde giriverirsin karların, buzların içine ölüverirsin güzel güzel. hem vücudunun şekli şemali de bozulmayacağı için, cesedini de bulamazlarsa ne mutlu. belki yıllar sonra bulunur da her ne kadar ölü olsan da aynı formunda kalarak 2200'ü falan görebilirsin, 2200'de kemik olarak kalmaktansa.

işe bak, en mantıklı intihar yöntemlerini tartışıyoruz ya, biri benden başlasın alayımızı ıslak etsin, rica ediyorum.
  4. siyanür içmektir. anında götürür sizi. canlı iki şeyden ölür. ne şekilde olursa olsun asıl ölüm nedeni kanama ve solunumdur. siyanür bu iki sistemide etkilemektedir.
  1. 1