merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

en havalı kızın bile sevişirken kendinden geçmesi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. bık bık ötüp durarak sürekli eleştirip kapris yapanlarından tutun da ideolojik takılıp feminist bakış açısıyla güç gösterisi yapan modellerine kadar bazı anarşist hatunların son tahlilde, yani yatakta pes edip biat etme hali.

yok biz kendi ayaklarımız üzerinde dururuz. yok erkeklere ihtiyacımız yok. erkek gibi yaşarız. kafamıza göre her istediğimi yaparız. kimseye ihtiyacımız yok. bi havalar ne oldum delisi haller alıp başını gitmeler çevreyi küçümsemeler filan. he bu asiliği biraz daha abartanlar da vardır, erkek gibi rakı içip kılığını kıyafetine ona göre şekil verip o bar senin bu konser benim gezenler, hadi tikiler neyse de peki yahu size ne demeli?

tikisinden çapulcusuna kadar tüm asi hatunlara sevişme anındaki yüz ifadelerini, yalvaran bakışlarını, sen benim erkeğimsin, muktedir olan sensin, penisinin iktidarını kabul ediyorum yakarışlarını kaydedip her şarladıklarında izletmek lazım. eee o kadar artislik yapıyordun ama sevişirken tırt oldun güzelim? nerede o metropol ya da kendine güvenen kadın ayakları? madem güçlüsün yatakta da sonuna kadar dirensene. hadi kontrolünü kaybetme. bazı kasan modelleriniz olsa da hepiniz çözülüyorsunuz be. komik. anadolu kadınından utanın. örfleri adetleri ananeleri eli öpülesi o caaanım klasik türk kadınlarını örnek alın be. anlaşıldı herhalde.
  2. en havalı kızın bile sevişirken, seviştiği adamın komplekslerini, kendi yüz ifadesinden yola çıkarak adamın ruhsal masturbasyon yapacağını, kendinden geçmesini partnerinin beynindeki iktidar savaşlarında bir zafer işareti olarak kullanacağını düşünmeden anın tadını çıkarması durumu. kadınlar zaten böyle şeylerin hesabını yapmadan sevişirler. eğer ki kendinden geçme hali gerçekse, yani partneri küçük düşmesin, ezilmesin diye numara yapmıyorsa, hazır kendinden geçirecek kadar becerikli bir adam bulmuşken, yine mi orgazm taklidi yapmak zorunda kalacağım diye düşünmeyecek kadar rahatken, bir gün bu adam benim bu yüz ifademi kayıt edipte, penisinin nelere kadir olduğunu ispatlamak için yüzüme vurur mu diye düşünmez. çünkü bilir ki, o penisin iktidarı aynı zevki veren bir vibratör kadardır. yada belki tercihine göre aynı zevki tattıran bir hemcinsinden farkı yoktur. bu yüzden sevişirken karşı taraftan gelmesi olası çeşitli stratejik oyunları veya komplo teorilerini iplemeden yaşadığına bakar kadın.
  3. çok ilginç bir paradokstur aslında.erkekler tarafından genellikle yanlış değerlendirilir.hatun kendinden geçmeye dünden razıdır, tüm havası bunu becerebilecek erkek arayışındandır.
  1. 1