• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  • görseller

• en çirkin rus kızı vs en güzel türk kızı
  1. iki ifadeyi de google images a yazarak evde de çürütebileceğiniz önermedir.
    tamam rus kızları candır ama çok çirkinini görmeseydim yazmazdım bunu.
  2. kafasında bir 'rus kızı' miti oluşturmuş yurdum erkeği için tabi ki; her şekilde rus kızı kazanır. kız 100 üzerinden 60 puanlık kızsa; adam hayran bi kere; onu 90'lık görecek.

bi de sarışın takıntısı varsa, ooo... tamam bitmiştir.

şu sayfaya bakmak bile yeterli. http://russiangirlssite.com/ photo gallery, join free yazan kolona değil; aşağılara bakın. *
  3. benzer bir tezim vardı benim. türkiye'nin geleceğini kurtaracak bir proje. şöyle ki; türkiye'nin en iyi 20 milyonunu ingiltere'ye gönderip oranın (akıl hastası olmayan) en tırt 20 milyonunu buraya getiriyoruz. böylelikle elimizde çalışmak nedir bilen 20 milyon vasıfsız elemanımız olacak. az şey mi? eh işte bir miktar beyin (!)* kaybı olur ama o kadar kusur her projede olur.

bunun türk kızlarıyla ne ilgisi var. onu da az düşünün eminim bulacaksınız. sizler ingiltere yolcusu olanlardansınız.

ps. gelen 20 milyon kadın-erkek karışık olacak. gidenler de öyle. yani abdullah cevdet'in teklifiyle bir alakası yok benimkinin.
  4. tutturmuşlar bi rus. *

hot turkish girl resimleri için buyrunuz: http://apps.facebook.com/...

görsellerde yüzü yakın çekim olan gülümseyen fıstık gibi hatunla; pembeli (bildiğiniz gibi) (berran tüzünataç) türktür. yüzünü atkıyla kapamış kara kaşlı ortadoğu havalı güzel kız da türk. çok var böyle.

üstelik gerçekten güzel olan türk kızlarında çok güzel rus kızlarda olmayan bir şey var; ortadoğunun mistik, hüzünlü, anlamlı bakışları ve ispanyol çingene kızı esmeralda gibi; akdeniz cazibesi.

görmesini bilene...
  5. güzelliği güzel yapanın karakter olduğunu unutan karşilastirmadir.

en bi güzel rus kızı kölen köpeğin olabilirken, vasat altı bi türk kızı kendini galler prensesi zannettiğinden ve abazanus türk erkeği tarafından öyle zannettirildiginden, kaprisi, tavırları, mantıksızlık ve tutarsızlık ve dahi umursamazliklariyla adama dünyada cehennemi yaşatır.

esas fark budur. yemişim türk kızının çirkinliğini. bu devirde kese kağıdı diye bir şey var.