• görseller

    • emre tuncer
  1. emre tuncer best fm'de programcıdır.gecenin 2'sinden sabahın 4'üne kadar yayın yapan emre tuncer pek iyi bir radyocu olmasada dinlenebilir.
  2. yerel bir dergi için kendisiyle yaptığım röportaj sırasında öğrendiğim bazı bilgiler, kendisi mütevazı bir kişilik olduğu için limon gibi zorla sıka sıka saatler süren sohbetin sonrasında:
    bilgisayar mühendisliği ve kamu yönetimi mezunu olan, beyni aşırı derecede fazla çalışan tübitak tescilli manyağın tekidir. kendisine ait güvenlik robotu tasarımına ve dünyada ilk defa gerçekleştirilmiş projelere sahiptir. komedi, mizah ve kişisel gelişim içerikli sahne gösterileri yapmaktadır. uzun yıllar best fm'de sunduğu "gecelik" adlı komedi ve eğlence içerikli sür-reality radyo show programıyla da kalitesini, farklılığını ve zekasını konuşturmuştur. zaten programındaki başarısı "radyo dinleme ölçümü|ipsos kmg" raporlarıylada kanıtlanmıştır. sosyal medya'da çok büyük bir yayın ağının yönetimini elinde tutmakla birlikte facebook, twitter? vb. gibi platformlarda yazdığı, radyo programında yaptığı şakalar, söylediği sözler kendinin bile kontrolünden çıkıp anonim halini almıştır. uzun süredir mizah, kişisel gelişim, teknoloji ve felsefi yaklaşımlı yazılar yazmaktadır. ayrıca televizyon programları için metin yazarlığı yapmakla birlikte dergi yazarlığı da yapmaktadır. kurduğu cümlelerin kendine has, faklı bir uslubu bulunmakta ve her konuşmasında çılgının teki olduğunu kanıtlamaktadır. bununla birlikte internet üzerinde dolaşan birçok viral videonun yapım ve yayılımında yer almıştır ki halen bir çok sanatçıya sosyal medya danışmanlığı yapmaktadır. insanlara 3 dakikalık paylaşımlarda bulunup, 5 dakikalık mutluluklar sağlamaya çalışan 3e5 kurgusunun mimarlarındandır. yani prensip olarak insanlardan çalınan zamanın fazlasıyla geri ödenebiliyor olması prensibiyle yaşamakta olan enteresan bir insandır. kendisiyle ilgili daha birçok söz mevcut fakat bu kadar az zamana bu kadar çok işi sığdırması sinir bozmaktadır.