1. cnn türk'ün ekonomi kurmaylarından birisidir ve gerçekten egosu olmayan bir insandır. özellikle ekonomi dışında sosyal konulardan ve kendisinden bahsederken inanılmaz derecede insanı sohbetine çeker. gazeteci kökenli olması ise kanımın kaynamasına bir diğer etkendir.

eşiyle evlendiklerinde düğüne otobüsle gittiklerini anlatmasından tutun da, 20 yıl boyunca alyansları olmadığına, param varsa tabii ki harcayacağım çıkışlarına kadar insanı tebessüm ettirir. bu yıl okulumuzda kendilerini mutlaka görmek isterim.
  2. ekonomiyle uğraşıp da mekanikleşmemiş nadir insanlardan biri sanırım. programında yer verdiği konular akıllıca seçilmiş şeyler hep. bir de eğleniyoruz izlerken. e daha ne olsun.
  3. kendisini 2 defa canlı olarak dinleme fırsatını yakaladığım,beni kendine hayran bıraktıran yegane insan.özellikle üniversite öğrencilerine liderlik vasıflarını aşılamada üzerine kimseyi tanımam.
  4. dünyadaki tarihi kırılma adlı sunumuyla beni düşüncelere etmiş cnn türk'ün ekonomi müdürü. sözlüklerden, bloglardan, gazetelerden okuduğumuz; boktan tv programlarındaki saçma sapan insanlardan dinlediğimiz dünya ekonomisi ve türkiyenin yeri üzerine başlayıp ne yapmamız gerektiği ve neden yapmadığımız üzerine çok güzel bir sunum hazırlamış. sunumda anlama yetisine sahip olan herkesin anlayabileceği sadelikte karıncayı sikip belini incitmemiş.

karınca deyince beyinlerde akp filan canlanıyor olabilir, kastettiğim şey akp ya da yerine geldiği, yerine gelecek hökümetler değil biziz sevgili kardeşlerim.
  5. mükemmel bilgilendirme yapmaktadır üç gündür. öyle güzel ve basit anlatıyor ki bilal bile anlar. anlayamayabilir de şimdi pek emin olamadım babacım babacım.
  6. yaptığı bilgilendirme bilinçlendirme çalışmalarıyla, samimiyetiyle, anlaşılır ve ince konuşmasıyla sempatimi kazanmış kişi. sadece ekonomi konuşmuyor, her konuda araştırıp konuşuyor. ekonomi konuşacaksa da hiç bilmeyen bir insanın bile anlayabileceği, bilenin de sıkılmadan dinleyeceği bir üslup kullanıyor. medyada bu gibi kaliteli insanların artmasını diliyorum.
  7. dünyadaki tarihi kırılma sunumunu yeni izleme fırsatı bulduğum idealist gazeteci. türkiye'nin sayılı aydınlarından bana kalırsa.