• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  • görseller

• eczaneden prezervatif isteme yöntemleri
  1. - selamın aleyküm abi.
    + aleyküm selam.
    - ee abi işler nasıl?
    + nasıl olsun valla geçinmeye çalışıyoruz.
    - tabi bu devirde zor. sende çocuk var mı abi?
    + var hemde 3 tane. hayırdır neden sordun?
    - bu devirde çocuk zor iş be abi, o yüzden sen bana bir koruyucu ver de öyle bir sorun oluşmasın.
    + senin niyetin farklıymış oğlum. bende diyorum neden durup dururken işleri soruyor. al bakalım geciktiricili verdim.
    - eyvallah abi çok makbule geçti. borcumuz ne kadar?
    + hadi sen 10 ver bu seferlik.
    - sağolasın abi. haydi hayırlı işler.
  2. ö : öğrenci e : eczacı

ö : şey latif doğanı sever misiniz?
    e : neden soruyorsunuz?
    ö : yok onun kardeşi varmışta
    e : ee beyefendi söyler misiniz ne istiyorsunuz?
    ö : işte istediğimde onun kardeşi
    e : jigolo mu istiyorsunuz? yanlış yere gelmişsiniz.
    ö : (iç ses : allah belanı versin ibne halede düştük iyimi ) bakın yanlış anladığınız . kardeşi var onun prezerlatif diye var mı ondan?
    e: hee...şakacı seni..
  3. arkadaşla eczanede nöbet tutuyoruz. saat 23:45 filan. arkadaş ok'in ürünü olan jel'i tam giriş kapısının karşısındaki rafa koymuş. rafın arkasında arkadaşın annesi oturuyor. çalışan elemanların hepside bayan. tek erkek benle arkadaş. neyse içeri bir cengaver girdi, hani tarkan filmlerinde han basan elemanlar vardı ya, giriş öyle. doğru jellerin oraya gitti -bundan istiyorum- dedi arkadaşın annesine. kadıncağız neye uğradığını şaşırdı. kalktı oradan başka yere oturdu. arkadaş direkt olay yerine geldi. ondan sonrası ahanda böyle gelişti.

ş: müşteri a: arkadaş m: mechul (arkadaşın konuşmaları sessizdi, ama cengaver gürlüyordu resmen)

a: beyfendi bu jel, siz prezervatifmi istiyorsunuz.
    ş: (homurdanma benzeri sesler çıkartarak) evettt
    a: hangisinden istiyorsunuz. fazla çeşidimiz kalmadı. hisset var, extra var, sıcak temas var...
    ş: (arkadaşın cümlesini bitirmesini izin vermeden) normalini istiyorum kardeşim.
    a: klasikmi?
    ş: normal işte. ne bilim ben klasik mılasik.
    a: buyrun beyfendi.

adam aldı paketi geldiği hızda çıktı. sonra tekrar içeri girdi.

ş: sabaha kadar açıksınız dimi, biterse yeniden gelirim.
    m: abi o pakette 10 tane var. sen o paketi bitir sabaha kadar, yeni paketini ben alıcam.

sus işte, sanane adamın sabaha kadar paketi bitirip biteremeyeceğinden. adam kafasını bana çevirdi öyle bir baktı ki, aha dedim bu adam ikinci paketi almaya geldiğinde benide araya sıkıştırır. üç buçuk ata ata - abi şaka yaptım- deyip gülsemde herif gülmedi. sadece sinirli sinirli baktı ve gitti.

merak edenler için, adam ikinci paketi almaya gelmedi. 8 saat içinde 10 sefer? çok zor be
  4. -merhaba
    -merhaba hoşgeldiniz
    -tuba ekinci
    -efendim?
    -tuba ekinci varya hani
    -beyefendi kasetçi yan taraf
    -hani varya laylaylay laylay eline beline
    -bel ağrısı mı var?
    -yok hafiften utanma var da bende
    -çekinmeyin söyleyin, basur ilacı mı istiyorsunuz
    -kond...
    -kondom mu istiyorsunuz?
    -yok kondaliza rays diyecektim
    -çocuk var mı?
    -yok
    -bu gidişle olur ama
    -öyle görünüyor
    -kondom veriyorum o zaman size
    -peki madem
  5. -bir asprin alabilir miyim?
    + tabiii
    - bir de şeyyyyyy
    + neyyy
    - şeyy yaaa
    + neyyy efendim
    - offf, kas gevşetici.
    + hah tamam
    - teşekkür ederim
    + ne demek..
    - iyi günler , hayırlı işler.
    + size de efendim, gene bekleriz
  6. evet kimileri için prezervatif-kondom istemek utandırıcı olabiliyor.daha prezervatif isterken utanan insanın seks performansı nasıl olur??? o soru beklemede kalsın en iyisi.tamam ilk isteyişlerde yeni duygular olduğu için hafiften utanmak da gayet normal olabilir.

bu tür yöntemler için çözüm şu;gayet rahat, normal ilaç istermişcesine prezervatif yerine marka ismiyle söyleyeceksin isteğini.

-merhaba, kolay gelsin.
    -merhaba, buyrun?
    -... var mı?mümkünse çilekli olsun.
    -tabi, bir saniye....(burcucum içerdeki koliden getirirmisin?)
    -borcum ne kadar?
    -9.90tl
    -buyrun,tekrar kolay gelsin; iyi çalışmalar.
    -sağolun, size de iyi çalışmalar!!!