merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• ebru gündeş in güneş gibi parlayan göğüsleri

ebru gündeş in güneş gibi parlayan göğüsleri

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. bir aralar - popstar vardı ya, o aralar- her pazar günü gördüğüm ve görür görmez kaynakçı olan babamın gözlüklerini takıp tv başına geçtiğim göğüsler.

iddiaya göre popstar programına ampul alacak parası çıkmayan yapımcılar böyle bir çözüm yolu bulmuşlar. kaynakçı gözlüğüyle bakmama rağmen gözlerimi alan bu enerji kaynağını onlar da farketmiş olacaklar ki işi paraya çevirip elektrik masrafından kısmayı akıl etmişler. tebrik ediyorum kendilerini.

grup yorum' un " doğacak güneş gibiii" diye bir parçası vardı, onu dinleyince geliyor aklıma, tüm devrim yapma şevkim gidiyor allah sizi inandırsın. allahtan şimdilerde popstar alaturka oldu da rahatladık. babamın kaynakçı gözlüklerini de sattım zaten. kime olduğunu söylemem ama başharfi os...

edit: başlığı kaybettim sonra buldum tekrar çok şükür.
  2. allah'a şükürler olsun ki gündeş gibi parlamamaktadır. ya gündeş gibi parlasaydı? ya da hatunun soyadı güneş olup memeleri güneş gibi parlasaydı? her yanımızı güneş sarsaydı?

ulan o değil ya bülent ersoy güneş gibi parlatsaydı? daha mı iyiydi he? şükredin. ebru şükreş. bükreş.
  3. bir rivayete göre; ilk çağın sonunda jeolojik bir hareketlenme sonucu anakaradan kopmuş ve bugün ki alanya ve mersin körfezlerinin bulunduğu bölgeden sürüklenerek ayrılmış kara parçasıdır.