merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 4

ebru şallı

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kişiler
  1. "nefes al" dedikten sonra "ver" değil kesinlikle başka bir şey söylediğini iddia ediyorum daha çok "veieğr" gibi.
  2. her sabah iğrenç bir şekilde alıp verdiği nefeslere denk geldikçe kendinden nefret ettiren kadın.. hayır triceps, adonisimi falan yırtıp atacağım vucüdumdan o derece..
  3. ne zaman tv8 e denk gelsem plates adı altında program yapıyor, klima gibi üfleyip duruyor ve ayrıca her programa sütyensiz çıkarak reyting yapmaya çalışan hatun kişi.
  4. her tarafından haddinden fazla sağlık fışkıran kadındır.

bak, demedi demeyin bu kadın aşırı sağlıklı olmaktan ölecek.
  5. pilatesten önce estetik ameliyatlarla kendini güzelleştirmeye çalışmış bağayan. sağlıklı olmak eşittir zayıf olmak diye bir denklem kurmuş insandır. oysa hayatta insanların zayıflamaktan daha öte işleri var. herkesin kocası ykm sahibi değil.
  6. sucuklu yumurtanın varlığından haberdar olmayan şahsiyettir.
    çıktığı saba tümer in programında uzun uzun ne yemediğinden bahsetmiştir. oğlu da zavallı çocuk muhtemelen dünyayı ottan ibaret sanmaktadır.
    tabiiki ben de yiyorum ama oturup kooooca bir tabak sufle de yemem diyerek bildiğimiz sufleyi öcü yapmıştır.
  7. kadın dediğin etli olur gerçeğini görmeyip hem kilosu olan bayanların hem de 'tuttun mu eli dolduracak' mottosunu savunan erkeklerin tepkisini çekmiş 'iveet, çok güzelll ıpsss, shühhhh' şeklinde porgram sunan eski manken yeni pilatesçi.
  8. şimdi baktığımızda fayideli bir insan evladı olan manken kunken ve daha zirilyon meslekli kadın. neden ? çünkü kıçını koltuktan kaldırmayan bir kesim insanı harekete geçirmiştir. hayatlarına kıyıdan köşeden de olsa bi ekşın bi sporsallık katarak hayırlara vesile olmuştur. topla sevişse de, füüüüh fühhh şeklinde nefes alsada bu böyledir. gelgelelim tüm bunlar ona acımama ve onu kınayıp laflar hazırlamama engel olamamıştır. geceleri nutella yemek deyince gözlerini fal taşı gibi açıyorsun. ayıp bence bu kesinlikle. gece 12 sularında makarna yemek her insanın hayatında yapması gereken bi şeydir. her gün demiyorum ebrucum. ama yapmalı. ot gibi yaşayarak para kazanıyorum bahanesi ardına sığınma, yemem! bi kaşık al bak o nutelladan mis gibi uyursun. vicdan azabı çekmeden mantı ye mesela. çünkü eminim ki değil gece, gündüz de hamurişi yemiyorsun. çok sevdiğin mercimek mercimek nereye kadar! bu vb. hataların var ve evet bu bana batıyor. zayıflık cici. zayıflık güzel. ama bununla kafayı yemişsin sevgili iskelet. üzülüyorum, hüzünleniyorum, buruluyorum. bana dert oluyor! bi beş kilo alsan eminim hem daha sağlıklı hem daha güzel olucaksın. gene ele gelmiyeceksin ama idare ediceksin. bunlar da sana tavsiyem olsun. bu konuda tecrübeliyim sevgili ebru. biliyorum ki konuşuyorum. o beren'e de daha fazla yeşil biber yedirme, kola nasıl bir şey tatsın çocuk. yemnediyorum içim parçalanıyor. öpüyorum kemiklerinden.

edit: az daha unutuyordum " kocası zengindir ". bu kadınla ilgili her şey buna bağlanır. harun olmasa... şeklinde. siz de bulun evlenin o zaman. çenenizi yormayın. ya da yorun.
  1. 4