• görseller

• dudağın kenarından öpmek
    • dudağın kenarından öpmek
  1. aradan aylar yıllar geçse de tekrarlandığında kalbin yerinden çıkacak gibi hızlı atar gözlerin kapanır gözlerini açtığında heryer masmavidir.gece yatağına yattığında hep o anı düşlersin ve acaba bir daha olur mu diye düşünürken uyuyakalırsın..sabah uyandığında herşeyin ne kadar güzel olduğunu düşünürsün evet ona ilk kez ya da yeniden aşık olmuşsundur..
  2. beklemediginiz bir anda, ikinizin de sadece zamani akisina birakmasiyla gerceklesiyorsa kopar gidersiniz bu hayattan; o sekilde kalmak istersiniz nefes bile almadan; gozler kapali ,onun da gozlerinin kapali oldugundan emin, bir mutlu gelecek gecer ikinizin de aklinin en can alici yerinden, dudaklarinizin sekli bozulmadan, yuzunuzden cok yureginizle gulumsersiniz, hic bitmesin istersiniz, ama gecer iste o en uzun iki saniye ,sizin bu anı ölümsüzleştirmek istediğinize kulak asmadan..
  3. bu kavramı ilk duyduğumda aklıma gelen ilk kelime yavşaklık* oldu ne yalan söyleyeyim. bu ne biçim bir temennidir yahu: "yanağının dudağına uzanan kısmından öperim" ?! o kadar uğraştım belki sevimli, romantik ya da ne bileyim duygusal falan bir çıkarım yaparım diye yok, beceremedim. danışkan hatun soruyor: "sence benden hoşlanıyor mu? bana böyle dedi, bıdı bıdı..." hoşlanıyor mu bilmem de sana dair planları olduğu kesin dedim, "duygusuz, odun, romantizm yoksunu" oldum. sonuç olarak, bu eylemde bir mühendis yaklaşımı sezdim ben, ince hesaplanmış, koordinatlar üzerine çalışılmış. emeğe saygı lütfen sayın bayanlar.
  4. gayet romantik, arzulanası bir eylemdir. keşke bütün erkeklerimiz bu kadar duyarlı, bu kadar tutkulu aynı zamanda bu kadar naif olsa dedirtir içten içe. ayrıca mühendislikte yeri yoktur, zaten sayısalcılar da gizli eşcinseldir. sözlük yazarları da kadın cinsinden korkar.

(bkz: ya yaa)
  5. sevgiliye doğru giden iki arkadaş bu eylemi yapıyorsa bazı şeyler çok yakında geliyor demektir