1. yeni çağın baskın , kuralcı , yaşamı hem kendilerine hemde yanındaki insanlara zehir eden kadın tipidir.hiçbir şekilde hiçbirşeyden mutlu olmazlar kafalarında sürekli olarak problemler yer alır genelde bulundukları ortamda ilgi odağı olmak isterler.fiziki olarak genelde taş diyebileceğimiz bir yapıya sahiptirler bunu da çok iyi kullanırlar.güzelliklerinin farkında olmalarından dolayı birlikte oldukları erkekler için hayat sadece yatakta ve onun üstünde güzeldir.fakat bunda bile en büyük zevkleri erkekten önce kendilerinin tatmak istemesinden dolayı erkeği sadece araç olarak kullanırlar.erkekler için tehlikeli yaşam formudur.gördüğünüz zaman arkanıza bakmadan kaçmanız tavsiye edilir.yakalarsa sonuna kadar sömürüleceğinizi iyi bilin
 2. bu tip kadınlar cevval delikanlılara kurdukları hain tuzaklarla onları inim inim inletmiş; o değil de, yeri gelmiş sabahın beşine kadar köhne bir sokakta sorguya çekmiş ya da msn den alınmış bir fotoğraflarıyla iş bu delikanlıların lap top larını süslemişlerdir. bunun sonucunda bu delikanlı bireyler kah gülmüş kah ağlamışlar; kimi zaman kendilerini hayatın rutin akışına bırakmış kimi zaman da bu sayede yeni çağın baskın ve kuralcı yönünü sorgulayan bireylere dönüşmüşlerdir.

  bu kadınların bir diğer özelliği ise flört ettikleri delikanlılara yaklaşım biçimlerinden midir nedir? bu delikanlılara ''ben düştüm sizler de düşmeyin'' mottosu yüklemiş olmalarıdır. aslında incelenmesi gereken bu dominant kadınlar değil de bu kadınların saf anadolu delikanlılarının yaşamsal süreçleri üzerindeki etkisi ve dominant kadın oranı ile alkollü içki tüketimi arasındaki ilgi çekici ilişkidir.

  insanlar çok yalnız be sözlük, insan ne anlıyor kendinden?
 3. dominat kadın = çok harcama olur + az sex olur. ama onlar ile yapılan az sex = normal bir kadın ile yapılan sexin 1.000 katı demektir.
  sebep= vitrinde sert ve baskın göründükleri için onları anlayan veya anlamaya çabalayan olmaz, bu şu demek oluyor ki içlerinde çiftleşmeye hazır bir amerika yaban atı (mustang) kısrağı vardır ve bir kere sevişmeye razı olduysa offfffff derim. yatakta tam aksine yönetilmeyi severler, bir kaç tokat ise meze gibi gelir. ancak olayları bu aşamaya getirmek demek g.w. bush'a savaşın gereksiz olduğunu kabul etirmekten çok daha zor. bu iş emek ister, sabır ister. uzman değilseniz hiç bulaşmayın bunalıma girersiniz. çükünüz bir müddet kalkmaz hatta içine girer. demedi demeyin sonra.
  son zamanlarda karşımız sık çıkar oldular ve "ben buyum" yada "bak başından sölim" gibi kalıp cümleleri vardır.
  ara da "işine gelirse" gibi cümleler de kullandıkları olmuştur.
 4. iş bir kaç kademe ileriye gittiğinde bdsm dünyasının aranan hatunlarından biri olur çıkarlar.
  bu tip hatunlar bdsmde domme olarak anılırlar.

  işbu femdom mevzularda slave-mistress ilişkisinin sağlamlığı, mistressin dominantlığıyla eş orantılıdır. ne kadar hükmedebiliyorsa, sertse, umursamazsa, o kadar prim yapar hatun kişi.

  bu işi prodomme olarak yapanlar oldukça iyi bir şekilde para da kaldırırlar. ortalama 1 saat süren hükmetme seansı [kırbaç, trample, falaka, bandaj, bazen strapon vb.. dolu bir süreç] ortalama bir prodomme için minimum 250- 300 ytl kazanç demektir.
 5. çocukları duymasındaki dominant teyze den sonra daha çok konuşulan kadınlar.her erkeğe bir tane lazım ister annesi ister karısı ister arkadaşı olsun.
 6. ota boka muhalefet olurlar. arkadaş olabilirsiniz fakat dost olamazsınız, sevgili olmak ise tam bir felakettir. kısacası çok yakınınızda bulunmasını istemeyeceğiniz tipler olurlar. arasıra görüşünüz. eğlence arkadaşınız olsun. fazla yakınınızda barındırmayın. kırmızı çizgilerinizi belli edin.