• isle of dreams
  itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
 1. hayvanlığın nerelere vardığını kanıtlayan olay, şeyini kesmeleri gerek bu şerefsizlerin nasıl bir insanlık dışı olaydır. bu ne anlarlar 9 yaşındaki kız çoçugunun bedeninden, bunların hepsine jopu sokup öylece bırakıcaksın öylece yaşasınlar adi şerefsizler.
 2. 9 yaşındaki sübyana tecavüz edebilecek kadar insanlıktan çıkanların nefes almalarının dahi zarar anlamına geldiğinden hareketle, gereğinin düşünülmesini istediğim insansızlık, insafsızlık.
 3. geçen yıl barış amacıyla dünyayı turlayan bir insana tecavüz edip öldürdüler. katil(ler) bilinmiyor.
  birkaç ay önce 14 yaşında tecavüz edilen kıza "ruh sağlığı yerinde" teşhisi koydular. tecavüzü yapan utanmaz adam serbest.
  işte şimdi de 9 yaşındaki kıza tecavüz etmişler. bunun zanlısı da amdan götten bir sebep dolayısıyla serbest kalmazsa ben de neyim.
  öbür gün birisi de "1 yaşındaki kıza bile tecavüz edilebilir" diye fetva verecek. hazırlıklı olun.

  bilgi yanlışım varsa uyarınız.
 4. tecavüz suçu olarak emsali görülmemiş cezalar vererek caydırıcılığı artırılmadığı sürece devam edicek olan olay. bu millet çüküne hakim olmayı bilmiyor...

  insan bu hayvanları görünce şeriat kurallarını istiyor. kesiceksin lan bu adamın şeyini, vurucaksın orda işkence ediceksin! yaptığı insanca mı sen ona insanca karşılık veresin!
 5. belirli kadroların yerleştiği kurumlarca çıkartılan raporlar sayesinde hak ettiği cezayı çekmek yerine televizyonlarda gövde gösterisi yapan,"gururla" yaptığı şeyi savunan hüseyin üzmez'in, aynı şekilde pedofili olan kişilere emsal olması neticesinde gerçekleştiğini düşündüğüm vakadır. gönlünde çocuklarla sevişme arzusu yatan sapıkların üzmez'in hak ettiği cezadan göz göre göre kurtulmasını emsal alıp gaza gelerek yaptığı/yapacağı şerefsizliklerden ancak biridir. zanlı,üzmez'i hapisten nazire yaparcasına çıkartan zihniyetin onu da salıvereceğini düşünerek bu şerefsizliği yapmıştır sanırım. eğer öyleyse umarım yanılır.
 6. kundaktaki bebelere bile göz koyan iğrenç zihniyetin ürünüdür. birileri bu iğrenç organizmaları kerhaneye göndermeli.
 7. vay orospu çocuğudurlarca işlenen suç. herkes doğaçlama bi sövme bi iç boşaltma telaşında oluyor böyle tecavüz haberleri çıktığında. 9 yaşındaki kıza ha. vay utanmaz vay mına kodumun tehlikenin farkında mısınız sapıkları. bu memlekette(misal çorum) mezardan 67 yaşındaki kadını çıkarıp tecavüz ettiler, 9 yaşındaki çocuğa akmış ağzılarının suyu, çok mu ilginç. şerefsizin evladı tecavüz etmiş bir insana. başlı başına bir manyaklık. kız kardeşine etmiş, anasına kirimiş, sokak çocuğunu iğfal etmiş, amcasına zorlamış, çocuk pornosu çekmiş ne fark eder. tecavüzcüsüyle evlendirilen kızların yanında evlenmesi için ailesince tecavüze uğratılan kızlar. kurbanın cinsel ilişkiye girebilecek olgunlukta olması bu hayvanlığı daha olağan mı kılıyor.
  (bkz: ne yapıyoruz biz ki)

  ek: hürriyet gazetesi de ne kadar omurgasız olduğunu basın meslek ilkelerine ahlakına zartına zurtuna ne kadar önem verdiğini bu haberi atlamayarak göstermiştir.
  (bkz: http://img519.imageshack.us/...)