• videolar

• görseller

• doğa koleji
    • doğa koleji
  1. her yıl okullar açılmadan önce telefonla arayıp reklamını yapan okul.öğrenci
    isimlerini ve telefonlarını nereden buluyorlarsa artık.
  2. her dizide görmekten bıktığım kolej. başka okul mu yok niye herkes doğa kolejine gidiyor? dizilerin olmazsa olmazı haline geldi artık.
    o değil de doğa koleji iyi para kazanıyodur bu dizilerden...
  3. türkiye'nin en iyi anaokullarına sahip. iyi derken eğitiminin içeriği değil. sağladığı imkanlar, fiziksel özellikleri babında. eğitim anlamında da tabiki ciddi bir adımla öndeler kendileri.
    yalnız fethullah amcamın hisselerinin hakkını vermek lazım bu okul için. dizilerde de haliyle bu sayede hatrı sayılır bir yeri var.
  4. zırt pırt öğretmen değiştiren, sürekli reklam yapmasına rağmen bi boka benzemeyen okulumsu. öyle 1 milyon metrekarelik kampüsler inşa etmekle olmaz bu iş. şunu da unutmamak gerekir: eğitim alanında borusunu öttüren kurumsallaşmış okullar, bu işi reklamdan uzak sessiz sedasız sürdüren okullardır. sevgili sözlük yazarları, sakın ola ki kanmayınız. sürekli reklam yapan ve her yıl öğretmen değiştiren okullar kötü okullardır.
  5. kariyer.net üzerinden günde 5 defa hayvan gibi her branştan stajyer öğretmen ilanı veren kolej. bu ilanlar sayesinde öğrenmiş oldum ne olduğunu.
  6. cemaatçi okulmuş!..asıl düşündürücü olan internet sitesinde yer alan ''öğrenci velilerinin görüşleri'' bölümünde yer alan ünlü tipler; gazeteci, hukukçu vs...aralarında nimet çubukçu da var...yorum sizin!..
  7. cadı kazanı, çalışanlarıyla ilgili değerlendirme ve icraatlarının temelini dedikodular oluşturuyor. bir öğretmen dedikoducuysa eğer 10 numaradır, ama bu dedikoduları üst düzeyle paylaşması gerekiyor, o yüzden hiçbir müdür kendinden üst mevkilekilerle öğretmenlerin yüzyüze ve yanlız görüşmesine müsaade etmez. habire bir dedikodu felan, en son x kişisi doğada mutsuzum felan filan ayrılıcam deyip duruyordu, z kişisini de kendi yanına çekmiş, o da ayrılacak derken, sözleşmeler geldi ve x kişisi ben doğayı ve müdürümü çok seviyorum diye imzaladı sözleşmeyi ama z kişisine sözleşme gelmedi. alın size cadı kazanı iddiama delil. isimler bende saklıdır, olay bugün gerçekleşmiştir.