• görseller

• diziport com
    • diziport com
    • diziport com
    • diziport com
    • diziport com
  1. ne kadardır var bilmiyorum ama benim yeni keşfettiğim yalanası dizi izleme sitesi. türk dizilerinin hepsi var burada açıp izliyorsun, gavur dizileri de mevcut: scrubs ilk 2 sezon var, the oc full var, the lost room var , bez bebek,friends var var hepsi var. devam eden gavur dizileri de yurtdışında yayınlandıktan hemen sonra buraya koyuluyor, sana düşen ise bunları izlemek ve reklamları tıklamak.

(bkz: http://www.diziport.com/)
  2. kalitesiz alt yazılara sahip bir site ama o kadar dizinin o kadar bölümünü hiç çaktırmadan muhafaza edebiliyor ya, helal diyorum. bir de diziler başlamadan önce diziport'un bir reklamı var, o adamın sesi çok iğrenç. adam olduğu da meçhul hatta, biraz kırıklık var sanırım.
    düzeltme: iki ayrı adam sesi var orda, ben "www.diziport.com" diyenden bahsediyorum. gerçi dinleyince hemen anlaşılır da. öbür adama ayıp olmasın.
  3. nip tuckı anında alt yazısıyla veren tek dizi izleme sitesi olmasına karşılık, bugünlerde değişik bir engelleme sistemine girmişlerdir. engelleme yapmalarının nedeni nedir bilemiyorum ancak, internetten dizi izleyen bir çok kişiyi çılgına çevirmiştir. en azından beni çevirdi.
  4. çok severek takip ettiğimiz, alt yazılarıda gayet güzel olan hemen hemen tüm dizlerin ve hatta anime serilerinin bile bulunabildiği ve sürekli olarak büyüme kaydeden dizi sitesi. yalnız sanırım akşamüstleri ve haftasonları aşırı talepten dolayı kitleniyor bir an önce bunu çözseler iyi olacak onun dışında bence gayet şık bir arayüz ve dizilerin çoğunu tek parça ve altyazılı olarak yayınlandıktan hemen sonra yetiştirmesi ile kalbimi kazanmış gayet taş bir site..
  5. son aylarda en çok ziyaret ettiğim sitedir...birçok yerli yabancı dizi buradan takip edilebilir... ayrıca yaprak dökümü ve aşk-i memnunun trt'de yayınlanan eski bölümlerine de bu site sayesinde izlmek çok hoşuma gitti...sitenin en komik tarafıda dizilerin başına koydukları tamamen vurgudan,tonlamadan yoksun bir şeklikde arkada kurtlar vadisi vari bir müzikle birlikte servis edilen şu reklamdır:

www noktka diziport nokta kom
    canlı canlı tüm dizler
    televizyon ile beraber
    ilk www nokta diziport nokta kom'da izlenir
    kaliteli dizi burada izlenir
    diziport nokta kom
    www nokta diziport nokta kom
  6. kapanması gariptir. ama daha garip bir şey daha var, site yöneticilerinin dediği gibi uyarı vermeden, kapatma nedenini söylenmeden erişimin engellenmesi. ne lan bu pencere mi kafana göre aç kapat.
  7. siteyi doğan medya grubunun kapattırdığı söyleniyor bu sebeple bir süre doğan medyanın dizileri yayınlanmayacakmış. olsun varsın. sık kullananlar listemizde ufak bir uzantı değişikliğiyle (com/org) siteye yeniden ulaşıyor olabilmek rahatlatıyor insanı.