1. bakalım allah konu hakkında ne diyor. bakara suresinin ilgili ayetleri yorumsuz olarak der ki;

  222 - ey muhammed! sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. de ki: o bir eziyettir onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. iyice temizlendikleri zaman ise allah'ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın şüphesiz ki allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever.

  223 - kadınlarınız, sizin için bir tarladır. o halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. allah'tan korkun ve bilin ki siz mutlaka o'nun huzuruna varacaksınız. ey muhammed, müminleri müjdele!

  not: iki ayete bakarak çelişkiye düşen yazarların acilen bir tefsir okumaları önerilmektedir.
 2. dinin, mümin insanların hayatının her alanına karıştığını ve karışması gerektiğini idrak edemeyecek kadar zekası kıt sözlük yazarlarını isyan ettiren fetva.
  ne din ile alakan var ne de hayatında tatbik ettiğin, peki sana ne be adam bu fetvadan, dini tartışmak sana mı düştü dedirtir insana.
 3. anal ve oral seksin zararlarından bahsedersek neden caiz olmadığı konusunda bir fikriniz olabilir...

  öncelikle abd de yapılan araştırmalara göre gaz ve gaita (bok) kaçıran kişilerin % 60'ını kadınlar oluşturmaktadır. sebeplerine gelince,

  anüs etrafındaki büzücü kasların bir şekilde yaralanması, gücünü kaybetmesi sonucu oluşur. (aynı zamanda anal seks sonucu oluşabilecek durum)
  ileri yaş (65-70 in üstü)
  anüs bölgesinde yapılan yanlış operasyonlar ( özellikle hemoroid ve fistül ameliyatları).
  anüs bölgesi infeksiyonlarında,
  anüs kaslarına olan travmalarda
  rektumun anüsden dışarı sakması durumlarında,
  doğum sırasında oluşan yaralanmalarda,
  çok doğurmuş kişilerde,
  nörolojik bozukluklarda, görülebilir.

  anal kanalda yırtığa sebep olabilecek herhangi bir zorlama (kabızlık gibi lokal travmalar da olabilir) anal fissür ile sonuçlanabilir. iyileşmesi veya cerrahi tedavi uygulanması sonucu tekrarlanabilir bir rahatsızlıktır. yaradılış gereği anüs vajina kadar cinsel ilişkiye dayanıklı bir organ değildir. anal kanalı saran ve destek veren eksternal kas demetlerinin , kuyruk sokumu tarafında sık olarak doğuştan zayıf yaratılmış olması bunun göstergesidir.

  hayatlarında hiç bağırsak rahatsızlığı çekmemiş veya çeken birilerini görmediyseniz ne kadar kötü sonuçlar doğurabileceği konusunda da hiç fikrinizin olmaması çok doğaldır. sadece bir kaç dakikalık zevk için insanların sağlıklarından olmasını engellemek amaçlı anal seksin dinen yasaklanması ne kadar kınanır bir durumdur sormak lazım?

  (bkz: anal fissür)
  (bkz: hemeroid)

  her ilişkiden sonra bunlar olacaktır diye bir durum yoktur ama dikkat edilmez ise bu gibi sağlık problemlerine sebep olunabilir...

  gelelim hijyen konusuna, ülkemizde düzgün taharet almayı bilmeyen bizlerin bilinçsizce anal seks yapıp üstüne vajinal sekse geçilmesi kadına yapılabilecek en kötü harekettir. sonuçta bağırsaklar içinde bulunan gaita içindeki mikropların vajinanın derinliklerine taşınmasına ve iltahaplanmasına sebep olunabilmektedir. aynı şekilde erkeklerde de üreme organı veya idrar yollarının mikrop kapması sonucu iltihaplanma olabilir.

  bayanların tuvalet sonrası temizliğe dikkat etmeleri mühim bir meseledir. yalnış yapıldığı (arkadan öne doğru) durumlarda mikroplar kolaylıkla dış üreme organlarına yerleşmekle kalmaz, bu bölgeden içeriye doğru rahatlıkla geçerek iç üreme organlarında iltihap/salgı kanallarının tıkanması sonucu kist oluşmasına neden olabilirler.

  oral seksin zararları aynı mikropsal olaylar ki temizlik ve hijyene bağlı olarak ağız ve iç organlarınıza zarar verebilir. sonuçta temizlik olayına girmezseniz tabiri caiz ise ağzınıza girecek olanlardan sorumlu olmam...

  neymiiiş efenim; günah olayı beni bağlamaz diyorsanız hem kendiniz hem de partnerinizin hijyenine önem veriyormuşsunuz... (ne kadar dikkat edilebilirse artık)
 4. yerinde bir karardır. ben bunun ötesinde doğrudan kadını haram ilan etmelerini bekliyorum. ne kadar kadın varsa, sutyen varsa, etek metek, toplayıp avrupa'ya gönderelim. gömsek de olur. şahitlik-miras hesaplarıydı, saçı gözükmeyecekti, eli değmeyecekti, hangi delikten zevk alacağıdık, geride bırakalım bu dertleri, paşa paşa yaşayalım erkek erkeğe, nedir yani? yıllardır gerildiğimiz yeter yahu milletçe. kadının mı var derdin var. nietzsche de demişti böyle bir şey. allah'ın sopası yok.
 5. ortada diyanetin ilan ettiği herhangi bir şey yoktur.zaten var olanı müslümanlara hatırlatma görevini yerine getirmiştir diyanet.bu da mı ofsayt,bu deliği de mi boş geçiyoruz gibi gerzekçe serzenişlerle seviyeyi düşürmeye gerek yok.çoğu müslümanın günah olduğunu bilmesine rağmen yaptığı onlarca olay var.ancak yapılan olayın günahı da sevabı da sadece o şahsı bağlar.diyanet de gelip çükünüzü bağlamaz korkmayın.herkes kendine inancına göre yaşayıp gider.yasağa günah girip girmemek herkesin kendi biliceği iş.üçüncü şahısları zerre kadar ilgilendirmez.
  bir de şu başlıklara bakmakta yarar var
  (bkz: her koyun kendi bacağından asılır)
  (bkz: benim dinim bana senin dinin sanadır)
 6. önden girip hakime yalvarmak varken arkadan girip allaha yalvarma düşüncesi içinde bulunacak erkeklerin! belki bu düşünceden vazgeçmelerine sebep olabilecek eylem.
  yazar notu:yerinde bi karar