merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

diyanetin anal ve oral seksi haram ilan etmesi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. zekeriya beyaz a göre izlemesi zevkli uygulaması yanlış olan bu durumda bazı tutarsızlıkların sergilendiğini hissettiren , gereksiz bir hadise.
  2. kesinlikle çok yerinde bir olaydır. böylece halkımız bilmeden günaha girmekten kurtulmuştur.

diyanet işlerinin ön sevişme, mastürbasyon, vibratör kullanımı ve haram pozisyonlarla ilgili açıklamaları da merakla beklenmektedir.
  3. diyanet işleri başkanlığı görüşünü konuyla ilgili hassasiyeti olanlar için açıkamıştır.bu görüş kimseyi bağlamaz.inanıp inanmamakta serbestsiniz.diyanet işleri zabıtaları kimsenin yatak odasını basıp zorla fermuarını kapattırmıyor.hayır zaten islama göre evli olmayan iki kişi arasındaki cinsel ilişki de caiz dildir.benim anlamadığım konuyu hiç iplemeyenlerin bundan niye rahatsız olduğu.ateistler cehenneme gidecek deyince de bozuluyolar.iyi de zaten cehennem diye bi yer yok ki.niye gocunuyosun.sen her türlü fantezini yap kardeşim.evir çevir takıl kafana göre.insanlar da bırakın bari yatak odalarında inandıkları gibi yaşasınlar.ottan boktan nem kapıyosa bi insan ben kardeşim din adına olan herşeyden huzursuzum batıyo bana diyosa o zaman da yok bilimsellik çağdaşlık çart çurt ağzı yapmadan delikanlı gibi söylesin.bilgi sahibi olmadığı konularda fikir sahibiyse dahi bunu itiraf etsin.
    (bkz: yatak odası)
    (bkz: bu da mı kamusal alan)
    (bkz: ofsayt osman)
  4. cinsel hayat dediğimiz şeyde her yol mubahtır bence. önemli olan ilişkideki kişilerin mutluluğudur.yok artık şu pozisyon yasak bu pozisyon serbest diye de fetva verilsin. diyanetin bu işe karışması çok yanlıştır.
  5. bu noktadan sonra diyanet işleri başkanlığı'ndan "kamasutra" tarzında, islam usullerine uygun, "helal seks rehberi"ni beklemekteyim.
  1. 1