1. her okulda bu işi yapan gereksiz kişiler bulunur. sınıfa "ha ha ha bakın ne kadar piçim, o kadar fırlamayım ki sıranın altında otuzbir çekiyorum ve öndeki arkadaşın sırtına attırıyorum" mesajı vermekten başka bir işlevi yoktur. okul hayatı müddetince diğer arkadaşlar tarafından saygı görür okul bittikten sonra muhtemelen bir baltaya sap olamaz, otuzbire ve öndeki kişinin sırtına attırmaya 3 film birden sinemalarında kaldığı yerden devam eder.
  2. sanırım her okulda mevcut teşhirci öğrenci profili. kızlar da yan gözle bakarlardı hep. ben yapacak kadar deli ya da cesaretli değildim. madem yaptın hiç olmazsa peçeteyi kullansaydın dedirten olay
  3. - buradaki denklemde x'i yerine koyduğumuz zaman, y nin değeri ne olur çocuklar? hans sen söyle bakayım?
    + ...
    - oğlum cevap versene...
    + ...
    - rahatsız mısın oğlum niye terliyorsun? yüzün kıpkırmızı olmuş...
    + oooootuuuuz biiieeaaarrr!!!!!!!!!
    - aferin evladım. y 31 çıkar. buradan x'i bulmak istediğimizde....

(bkz: yırtmak)
  4. ergenlik azgınlığı ve sivilce bolluğuyla birlikte düz duvar ayaran orta okul gençlerinin tatmin yöntemidir.
    sınıftaki kızlar, ya da varsa güzel bir hoca malzeme olur.
    ayrıca bunu bir de, beden dersinden sonra grupça (5 kişi) yapan hayvanlar vardır ki; şımarık zengin çocuğunu, okula dört-beş bilgisayar bağışlamasa atılacaklardı.

mehmet çebi adlı müdür yardımcısının konuyla ilgili yorumu:
    tabiî gördünüz beden dersinde çıbıldak kızları...

(bkz: bhyal)
  5. suratı bol sivilceli abazan bünyenin,artık abazanlıkta sınır tanımadığını gösteren hareket.bunu yapan arkadaşlar okulda bulunan sinevizyon odalarına da dadanmıştır diye düşünüyorum.sinevizyon odasında ekran büyük,gösterim ve ses sistemi daha kaliteli.sonuçta bu olayları ülkemizde yapacak 3-5 kişi vardır.türk erkeği o kadar da abazan değildir.