1. yeni programındaki hafif makyajıyla aslında ne kadar güzel olduğu görülmüş kişidir, makyajı kendini çirkinleştirmek için yapıyormuş bu kadın diyerek şaşkınlıkla hiç farketmemiştim ne kadar güzel bir kadınmış denilen şahsiyet.
  2. çok sevdiğim bir bayan, onun kadar değerli bir haber spikeri görmedim. yapılan olumsuz yorumlara katılmıyorum.!!!
  3. bu hatun kişisi yaşlandıkça daha da bi güzelleşmiş sanki. fiziğide on numaraymış, tam hayallerimde ki kadındır. ama evli ve çocukluymuş malesef..
  4. eski kocasının, pek fena anılarını ayşe arman a anlatarak rezil etme amacı güttüğü ve başardığı kadın.
  5. eski eşi hakkında 3 tane röportaj vererek eski eşini rezil etme amacı güden buna karşılık olarak eski eşinden de -eğer doğruysa- sağlam darbe alan kadın.

eğer eren talu'nun anlattıkları doğruysa başarılı olması falan tamamen hikayedir.

eren talu verdiği röportajda kendisini richard gizbert ile aldattığını iddia etmiştir. bakalım bu iddialara ne diyecek kendisi?
  6. kendisi uzun süre boyunca aldatılmıştır , eren talu'nun aylar sonra verdiği röportaja göre.yine aynı röportaja göre , ruh eşim dediği bir adama aşık olmuştur ama kocasının bakış açısına göre cnn international' a girme ihtimali olduğu için de olabilir.
    bilemeyiz hangisi doğrudur ya da yanlıştır.
    bu insanların iç dünyalarında bir yolculuğa çıkma ihtimalimiz olmadığı için planlarını , özlemlerini de bilemeyiz.
    ama benim dikkatimi çeken , eren talu'nun kendi ağzından ifşa ettiği , karısının kendisini aldattığını öğrendikten sonra söylemiş olduğu cümle:
    olsun , benim paralı ilişkilerime sayarız bunu.

artık iyice en son kim gol attı , hadi sen de altta kalma durumuna geldi sanırım ilişkiler.
    bir adam aldatıldığını öğrenince , olsun ben de seni çok aldattım ödeştik sayalım ve kapatalım konuyu diyebiliyor.

bugüne kadar susmak zorunda bırakıldığını ve artık kendini aklayıp karşı tarafı suçlama , ya da onun da en az kendi kadar suçlu olduğunu gösterme ihtiyacı hissediyor.

bütün yaşananları işte param bitti her şey ondan oldu ama vodkanın gözünü seveyim hem üstüne seviştik de diyebiliyor.

kim haklı kim haksız bilemeyiz ama baştan sona tuhaf gerçekten.insanların hırsları , seks hayatları iyice korkutucu bir hal almaya başladı.
  7. eren talu'nun anlattıklarının yalan olma ihtimali pek az kişinin aklına geliyor anlaşılan. hemen başlamış rezil oldu, başarısının sırrı anlaşıldı, para bitince adamı bıraktı tarzı laflar. tebrikler hepinize.
  8. neyin başarısını göstermiş bu kadın birisi bana açıklayabilir mi acaba? ekrana çıkıp prompterdan haber okumak, çoğu zaman da yanlış vurguyla vs; nasıl bir habercilik başarısıdır? başarı diyosan banu güven'i koy ortaya. güzellik diyosan jülide ateş!! (gerçi banu da güzel de farklı bi örnek olsun dedim)

güzellik yarışmasından ekran karşısına geçmekse başarı; kabulüm, başım üstüne!!!

bi oturun düşünün beyler; hangi muhteşem habere imza attı da mesleki başarıdan bahsediyosunuz aq..

ayrıca da güzel de değil; at gibi suratı var..

jülide ateş'te misal, bi zarafet var; bunun zarafeti suratının yarısını kaplayan ve buna rağmen kırmızıyla donattığı dudakları mı koca ağzı mı? küfrettirtmeyin lan!! bu karıda habercilik başarısı olduğunu iddia edene küfrediyorum aq..

ha bi de işin iç yüzüne dair bazı detaylar için tv dünyasında olmak gerekiyor. ben, kim ne derse desin, eren talu'nun cnn international konusundaki şüphelerine hak veriyorum!