1. üniversite'de ne işi olduğunu anlamadığım yobazlardır. üniversiteli topluca cuma namazı mı yapar... türbanla üniversiteye mi girilir ayol. kahrol şeriat. tüüü.
    (ps:başlık başıma kalmış olabilir)
  2. haftaiçi namazda niyazda ne işleri olduğunu anlamadığım insanlardır. cumartesiye gitsinler, pazara gitsinler. yok mu ki onların namazları?
  3. fakültede mescit açılsın diye dilekçe de yazar bu terbiyesizler. sonra fişlenince de bik bik öterler neymiş efendim bize karışmayın. atacaksın okuldan, vuracaksın kafalarına balyozu bak bir daha yapıyorlar mı.
  4. toplu halde grup sex yapanlar gibi üniversiteye girmemesi gereken kişilerdir. insan overvehlm olur. patlar yani. kendi içinde şeyapması lazım.
  5. üniversiteye gitmemesi gerekenlerdir.çünkü üniversite de dini özgürlük yoktur. herkes özgür olmak için bağırır ama o bağırınca yobaz olur,şeriatçi olur. herkes kampüste içki içer ama o mescit istedi mi gerici olur. herkes demokratik üniversite diye bağırır ama ona üniversitede demokrasi yoktur. ama inadına üniversiteye de gider camiye de.ne ilimden ne de dininden vazgeçer.

    saygı duyuyorum.
  6. cami cemaatinin klasik görüntüsünün dışında görüntülere neden olan gruptur...kimisi top sakalıyla gelir kimisi uzun saçlarıyla değişik façalı gelen de olur yataktan koşa koşa pijamasıyla gelip saçı başı dağınık olarak çorapsızı da...mevlana'nın dediği: ne olursan ol yine gel...