1. histerik vokaller zinciri. böyle bir vokal yoktur dünyada. beautiful boys parçaları muhteşemdir. kayıtları da gayet sağlamdır.
  2. bedenden girip ruhtan çıkan sanrılı şarkılarıyla ve kendine has seslendirme tarzıyla insanı etkileyen hawaii, iowa doğumlu iki kız kardeşten oluşan ve üyelerinden birinin davendra banhart 'la beraber olduğu kıskanılası müzikleriyle hastalık yapan grup. dinledim. dinleyin.
  3. 12 temmuz emek sinemasında konser vereceklerdir..bilet bulamayanların arkasından ağladığı gruptur..
    !çok heves edilmiştir oysakii!
  4. emek sinemasında mükemmel dakikalar yaşatan,abuk sabuk turn me on şeklinde bir r&b parçasını bile güzelleştirebilen,emek sinemasından mı yoksa kardeşlerin yeteneğinden mi bilinmez ağlattı bizi güzel güzel...sevdik,sevindik.
  5. öyle çok rahat dinlenmez cocorosie..ondan bundan çıkan bazen tiz,sinir bozucu,ısrarla tekrarlayan sesler e kulak tırmalar. ve bence işin sırrı burda ki,bi anda melodi durulur sierra'nın huzur veren sesi duyulur, bianca da yanında acayip ,ürkütücü sesler çıkarır falan..çok güzel
  6. esrarengiz bir şekilde tutuklandıkları içi amerika turunu iptal eden ancak avrupadaki tura yetişeceklerini açıklayan ikili.