1. diet versiyonuna olan alışkanlığı anlayamadığım içecek.

dietini içebiliyorum, normaline dokunamıyorum. hani susuzluktan ölsem gene içemem o durumda.

kokain mi koyuyorlar içine nedir bilemedim.
  2. bir süre gündem milliyetçilerinin içmeyecekleri. hadi bakalım.

bunun gibi bir sürü ürün, yaklaşık bi ay geçip balık hafızalar tarafından olaylar unutulana kadar, alınmayacak edilmeyecek. fakat danone'ye nasıl kıyılır bilemiyorum.

demek istediğim tutarlı olmak önemli. gemisine bindiğimiz için düdüğünü çalmayalım kimsenin.
    inandığımız doğrular için taraf olmak iyi güzel, kahramanlık taslamaksa sonuçlarına katlanılabilecekse güzel.

ne diyoduk coca cola. bunu da zaten fazla içmeyin. gaz yapıyor.
  3. allah yoktur arabca yazılmıs coca-colanı aynaya tutun bakın inanmassanız arap dilini bilrisiniz cok aydin basa dusersiniz
  4. israil ve amerikadan gelen tüm kötü haberler sonrası protesto edilen içecek. zannedersin, tüm kusur bunda. dünya kola içmese, her şey çok güzel olacak.
    benim devletim içten dıştan, askeri, ekonomik, sosyal, siyasal tüm açılardan amerika ve israil'e bağlanmış olsun. biri höt diyince aman abi diye sinsin, kusur benim içtiğim kolaya kalsın.
    oldu olacak, işsizlik falan da kolaya bağlansın herkes rahat etsin.
  5. pemberton adlı kocakarı ilacı üreticisinin bulduğu yüzyılın içeceği. israil in haydutluğuna paralel olarak türkiye deki tüketiminin düşeceği varsayılmaktadır. güvenilir bir kaynaktan alınan bilgiye göre dün itibariyle en az bir kişi azalmıştır. bu satırların yazarı bundan sonra coca cola, pepsi cola ve onların türevleri içecekleri tüketmeyecektir. dünyayı kandırma kuvvetine karşı hayatımdan kaldırma kuvvetini buldum. bundan sonra filistinli'lerin kardeşi akılfikirdükkanı'ndan kurşun yok.
  6. limonla iyi gitmediği için tercihim değildir.
    ayrıca adamların sadece amacı kar değil, buna bağlamak da doğru değil.
    microsoft' un sadece beşte biri kar elde edebiliyor olmasına rağmen, etkisi neredeyse onun beş katı seviyesinde ise, beklentinin kardan ibaret olmadığı anlaşılıyor zaten. bu durumda da benim coca cola içip içmemem çok da önemli değil. deniz yıldızı muhabbeti bile sökmüyor yani.
  7. yapımında içine kesin böcek kattıklarını düşündüğüm içecek. nedir abi nasıl bir tattır. yok kimyasal formülü dünyada en gizli sırlardan biri. ben mi garipim kimse yoksa gerçekten garip bir tat değilmi ondaki.
  8. yaz gelince günde bir litre içmeye başlanılan, karşı konulamaz içecek, millet yazın kilo verir ben kola yüzünden kilo alıyorum sözlük, o derece.
  9. küçük büyük demeden herkes tarafından bilinen ,zararlılığı birçok defa kanıtlanmış , şekerle tatlandırılmış karamelize içecek türü.