1. hayatımda bir dönüm noktası olacak kampanyadır.

sevgilimin babasına kendi adının bulunduğu kolayı hediye olarak aldım. kız istemeye gittiğimde başımdan aşağı coca cola dökmesini bekliyorum.

(bkz: ben bir hata yaptım)
  2. görünce çok şaşırdığım ve coca cola firmasının neden böyle bir şey yaptığını anlayamadığım kampanya diyeyim. ali , levent , öznür , deniz şimdilik gördüğüm isimler.
  3. ne yani şimdi teneke kutunun uzerinde ismimiz yaziyo, insanlar kutumuzdan aaafiyetle kola iciyo diye kendimizi özel mi hissedicez sorusunu sordurtan, coco cola'nin pazarlama stratejisinden çok pazarlama stratejisini uygulama imkani yaratan ilgiyi, özel olmaya muhtaç insan kitlelerini sorgulatan kampanyadir. basarili yahut basarisiz kabul edilir orasi ayri ama aslinda yağmurda islanmis köpek yavrusu gormek kadar üzücüdur benim nezdimde.
  4. kimi zaman işe yarayabilen isimlerdir.

utangaç mısın ablam? o halde kutuda kendi adını buldun mu kolay. git bir cam/asetat/cd ( ne diyorsan artık ) kalemi al. isminin altına kocaman şekilde yaz telefon numaranı. hoşlandığın kişiyle bakıştıktan sonra mekanı terk ederken koy önüne kutuyu. senden etkilendiyse garanti arar. ha bu taktik hoş mu? değil. yine de amaan çok ürkeğim dersen yapılabilinir yani..
  5. kendi adımı bulamayacağıma emin olduğumdan asla ilgimi çekmeyen olay. yalnız özenmiyor değilim, hatıra olurdu ilerde gösterirdim yeni nesil veletlere; sonuçta coca cola hep varolacak gibi gözüküyor.