merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 3

coca cola tenekesinin üzerindeki isimler

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. boşanma sebebi bile olabilir.

efendim bizim evimizde asit olayı yüzünden 1 litre olanlardan alınır her daim. geçen eşim almış gelmiş üç tane. dolaba koyarken gördüm üstünde emre, ahmet, arda yazıyor...
    bunlar ne diye sordum "aman hayatım senin adını mı arasaydım kırk saat" dedi. tamam haklı benim ismim üstünde yoktur da insan biraz çekinir sonuçta erkek adamız kıskanıyoruz. ben de intikamımı iki tane annemin adı iki tane de nefret ettiği babaannemin adından alarak gerçekleştirdim... ha bulana kadar o sevmediği babaannem ağladı o ayrı.

tepkisini "bu iş çok uzadı ama ha yakında postacıdan isminin yazılı olduğu mahkeme kağıdını alırsın" diyerek gösterdi. oturduk sevgi içinde etiketleri söktük. son olarak soruyorum amacın ne coca cola ergenlere çevirdin milleti. adam ol lan... yok yarın bir gün dikkatsizin biri eski sevgilisinin ismini falan alacak al sana katliam... yazık günah.
  2. benim ismimin olacağını düşünmediğim reklam şeysi. eğer olur da görürsem işte o zaman derim ki coca cola büyük firmaymış databaseleri aşmış diye. son olarak ismim ...-ettin ve türevlerinden biri değil sadece sayısı az. yani en azından ben öyle biliyorum.
  3. henüz adımı ( chapkin) görmediğim isimlerdir, yok yasemin, yok selcan, yok bilmem ne? nerde lan chapkin?
  4. halki aptal yerine koyan yazilardir. nasil bir insan sevgilisinin kendinin yada arkadasinin ismi yaziyor diye cola alsin ki ? daha yaratici olmalarini beklerdim
  5. şimdiki çocuklar ne şanslı alalade bi içeceğin kutusundan kumbara yapardık şimdi git bakkal amcadan isminin yazdığı kutuyu iste şahsına münhasır bi kumbaran olsun.
  6. gereksiz bi o kadarda saçma bi yenilik.
    ya arkadaş ben bi kafeye gittiğimde benim ismimi nasıl bulcaklar o kadar isim arasında beni nerden bulcak ya hadi benim ismim şükufe o zaman nolcak
  1. 3