• videolar

1. bazı parfümerilerinin ürünlerini free shoplarla aynı fiyata satmaya başlamasıyla artık o kadar da pahalı olmayan, ''3 step'' isimli üç aşamalı günlük bakım serisi gerçekten muhteşem olan cilt bakım ve kozmetik ürünleri markası.
  2. sözüm ona süper antialerjiktir ama aldığım 2 krem " moisture surge" ve "all about eyes" ergenlik sivilcesi bile çıkarmamış bendenizin yüzünün pötür pötür kabarmasına neden olmuştur. kremleri kullanmayı hemen kesmeme rağmen 1 hafta kadar isilik olmuş bebek poposu suratımla gezmek zorunda kaldım. işin kötüsü süper bir toniği vardı bu markanın onu da kulanmaya korkuyorum artık.
  3. muhteşem ürünlere sahip olan markadır. makyaj ürünleriyle mac'le yarışamasa da, cilt bakımı ürünleriyle kesinlikle bir numarıdır.
    özellikle cildi bozuk olanlara anti-blemish solutions seti tavsiye edilir. teşekkürler.
  4. kollarımdaki ve sırtımdaki ve boynumdaki on yüz bin milyon baloncuğun sorumlusu, geçtiğin alerjik testlere kafam girsin clinique.

testerını denemeden hiçbir ürününü almamanınızı önerdiğim marka. (küfür etmeden yapabildiğim tek tanım bu evet)

mümkünse güneş kreminden uzak durulsun, satılmasın piyasadan toplatılsın, çöp gibi kokuyor zaten ve kaşındırıyor, toplu iğne başı kadar içi sıvı dolu baloncuklarla dolanmaya sebebiyet veriyor. ühühü ben en son su çiçeği olduğumda bu kadar kaşınmış ve kızarmıştım. flashback için on numero ama bak hakkını yedirmem. seni alıyor 18 yıl öncesine o su çiçeği olduğun günlere götürüyor kaşındırıyor, kaşındırıyor, kaşındırıyor... çok ama çok kaşındırıyor. tırnaklarında deri parçalarını buluyorsun ve bu hızla kaşınmaya devam edersem 2 güne kemiğe ulaşacağım.

allah belanı versin clinique açık ve net.
  5. super defense adlı kremi yüzümde iki bin tane sivilce yaptığı günden beri adını bile duymak istemediğim son derece pahalı ve bir o kadar işe yaramaz kozmetik markası.
  6. 3 adımlı bakım sistemi nanesini aldım ve temizleyici sabun harici hiç memnun kalmadım. hele o toniği suratımı cayır cayır yaktı, nemlendiricisi keza. paranızı kıymayın şuna gidin roche posay alın oh mis ya.
  7. fondötenine kurban olduğum. sivilce izlerini bildiğin tedavi ediyor, yok ediyor. fiyatlari da lancome'dan şundan bundan daha uygun olmakla birlikte gramaji daha fazladır. hemencecik bitmez.