1. lan geçen gördüm de bilmediğimden yorum yapmamıştım. demin tv'de gördüm... utandım, küçüldüm, büzüştüm.. sonra isyan ettim, sigara yaktım. sorguladım ama bi' sonuca varamadım.

son olarak reklamı düşünen firmaya, ona onay veren müdüre, sonra onu kabul eden firmaya, çekenlerine, oynayanlarına, set ekibine bi teklifim var: kendinden tırrrrrtıklı at yarrağı var. yer misin?
  2. reklamın amacını bile anlamadım . hadi onuda geçtim . abi tırrrrrrtırklı nedir. ben belki r leri söyleyemiyorum. hayır ben söylüyorum siz söyleyemiyorsunuz mu demeye getiriyor . nedir bu vurgu r lere ?

not: r leri hakkaten söylemiyorum .kabus görüyorum ben bu reklam yüzünden
  3. son zamanda reklam ajanslarının giderek en saçma reklamı yapma hevesi aslında kötü olduklarından değil saçmalık normaliteden daha fazla akılda kaldığından şekil 2a siz solda öküz gibi cipso markasını çıkardınız yani adamlar her zamanki gibi yine kazanmış oldu.sanırım anlaşılmıştır.sayılar efenim.
  4. fazlası ile sinir bozucu reklamdır. televizyonda denk gelince değiştirin şunu diye atarlanıyorum evdekilere. yalnız reklamın iyisi kötüsü olmaz diye boşuna dememişler , aklında kalıyor insanın . (hıaaamına). reklamda büfeci amcayı bizim bakkal kemal amcanın yerine koydumda ;

-tırrrrrrrtıklı cipso var yer misin ?
    + ya çok afedersin ama kemal abi bi siktir git allasen.