1. hiçbir bayanın sevmediği, daha doğrusu alışık olmadığı bir tür. bayanlar, erkeklerin ısmarlayan, her zaman hesabı ödeyen, her zaman hediyeler alan, arabayla alıp arabayla bırakan bir cins olduğunu bildikleri, en azından böyle olmaları gerektiğini zannettikleri için, cimri, pinti vb erkekler baştan kafadan gövdeden kaybeder. siz siz olun sakın cimri olmayın yoksa sevgiliniz olmaz. haa bol bol bonkörlük yapın, savurgan olun biraz da, işte o zaman hayatlarının aşkı siz olursunuz...
  2. bir kızın karşılaşmayı en son istediği erkek modelidir.insan rahat rahat bi yere gidip birşey yiyemez,birşey içemez hadi kız kendi ödemeye kalksa bu sefer cimri alınır,triplere girer.iyisi mi bu model erkeklerden uzak olmaktır yoksa aç gider,aç gelirsiniz...
  3. insanı komaya sokan sevgilidir. karnı hiç aç olmaz, bir şey içmek istemez, tatile çıkmak istemez tüm bunların altında yatan sebep ise hesap fobisidir. arkadaşımızın bünyesi hesap ödemeye reaksiyon gösterir. bu tip bir sevgiliyle hayal kurmak yerine kendi kafanızda hayali bir şirket kurmak insanı daha çok mutlu eder.
  4. zamanında cömertliğinden ötürü yaralar almış ve dönüşüm geçirmiş erkek olabilir.
  5. kendi parasını nasıl harcayacağı kendisinin bileceği şey olan sevgilidir.
    parasal beklenti içinde olan kızın durumudur sakat olan.
  6. sevgililer gününde sevgilisine, sevgilisinin parası ile hediye alan erkek modelidir. bunların gelişmiş versiyonları "seninle ilk tanıştığımızdan itibaren tam 3 milyar harcadım" diyerek ilişkiyi muhasebeci modunda gördüğünü de gösterebilir. uzak durulması gerekir..
  7. para önemli değil tabi. ama erkek yerine göre tabiki hesabı ödemeli ara sıra jestler yapmalıdır. ha bu arada kız karşı tarafın her seferinde hesabı ödemesini beklerse, bu davranışta erkeği cimriliğe itebilir. eşitlik diyoruz efendim, bu konuda da eşit olunmalıdır.