• atlas

    bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  • görseller

    • cia
    • cia
  1. amerikan gizli haber alma ve ortalığı bulandırma teşkilatı. zamanında sovyetler'de büyük karmaşa çıkarmış olan bu herifler, yeni hedef olarak ortadoğuyu seçmişlerdir. günümüzde, ortadoğu'daki karmaşanın en büyük nedenidir bu teşkilat.
  2. 1977 yılında dondi white tarafından "crazy insıdes artists" adıyla kurulan ve 1979 yılında "corporation illustrating art" olarak adını değiştirmiş new york orijinli graffiti grubu. üyeleri; aeron aka lovin 2, crash, crazy dike, doc aka arab, dr. pepper, eric aka deal, flin one, hurst, jee 2, kado aka macho 167, kel139, kid 56, kist, mare, med, alive 5, shasta, mickey aka to 729, mr. jay, nee 2, kevin 167, pete, rasta, repel, saın, saro aka rp3, sıd the kıd, ups 2, z-ro .
  3. doğu perinçek'in cia diye yazıldığı gibi okuduğu(başka da duymadım kimseden) dürrük istihbarat teşkilatı. ırak'ta halkları biribirine düşüren, turuncu devrim diye bilinen hükümet değişikliklerinin gerçekleşmesinde rol alan terbiyesizler bunların ajanı, başka ne olcek. bizim ahlak masasından komser kemal'imiz, ve adaşı ingiliz kemal'imiz var. bunlar gibi orusbucocuklugundan (bakın orusbucocuu demiyorum) bihaber olduğumuz için olsa gerek, aklımız şeytanlığa da çalışmıyor. adamın anasını sker bunlar. o kadarını diyim.