1. reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ya hani, işte bunu diyenlere kocaman bir 'siktir' çekebilirsiniz bu reklamı seyrettikten sonra.

lan tamam bu christiano ronaldo denen dallama gayet popüler bir kişilik, hatta utanıp sıkılmadan iyi bir futbolcu diyen bile var da şampuan reklamında oynatılabilecek son popüler dünya insanlarından birisidir heralde. sırf bu adamı gördükten sonra o şampuanı; clear for men'i kullanan varsa bile bırakmazsa adam değilim lan. dünya alemin saçlarından nefret ettiği bir adamı şampuan reklamında oynatmak ne kadar zekâ dolu bir taktik ise, kel bir adamı bu reklamda oynatmak da en az bunun kadar iyi bir taktiktir sanırım.

o değil de, adamların kendileri de farkında aslında bu adamın şampuan reklamında oynatılacak birisi olmadığının. şampuan reklamında oynayan karaktere karanlıkta çekim yapmak nedir ya, ahaha. adamın saçları görünmesin diye uğraşılmış resmen. "aman abi en ünlü futbolcuyu oynatalım da saçlar önemsiz zaten, koyarız arkaya spotları saçlar falan da görünmez" diye muhabbet geçmediyse aralarında adam değilim.

son sözüm de christiano ronaldo'ya; abicim şampuan reklamında karanlıkta çekim yapılıyorsa ben bundan şüphelenirdim doğrusu. utanırdım lan kendimden, saçımı 3 numaraya vurdururdum valla. hiç mi utanman yok lan pislik herif!

"my name is christiano ronaldo and i use clear for men" diyorsun bir de utanmadan. 5 yıl yıkanacak şampuan bulamasam clear kullanmam lan artık. yavşak seni!

bonus track for japan;
    işte o saçlar,
    (görsel: cristiano ronaldo dos santos aveiro/46678)
    (görsel: cristiano ronaldo dos santos aveiro/54278)

edit: hoppaaa. ne demişiz biz ronaldo'ya ya. yok lan severim ben onu. ehele mehele.
  2. olur şey değil. o saçlarla bir şampuan reklamında oynaması gereken son futbolcudur belkide, ondan öncede kel futbolcular gelir, o da belki.
    bir kere o favoriler ne öyle apaçi gibi. mal bu clear.