• görseller

• chicqo
  1. bir zamanlar kendisine içimden (belki hala biraz) commercial for levi şarkısını söylediğim dosttur. ne zaman dinlesem bu şarkıyı, yine gelir aklıma.

+chicqo ben bi bok yedim..
    -naptın yine mal,öküz,mal,hayvan,mal,salak,mal,beyinsiz vs vs (ki gözümden anlar naptığımı,hatta bazen msnden)
    +işte şöyle de böyle de vs..
    -allah belanı versin,gerizekalı, mal, defol sktr.
    +.......(ağlama öncesi sessizlik)
    -gel hadi bira falan alalım,içer dertleşiriz bizde.

çok küfürlü konuşur ama böyle de candır.
  2. @3567183 nolu girisinden anladığım kadarıyla 2 saatte 5 aktarma yapan cengaverden bir ayar yemiş, sonrasında gidip nick altında bana ayar verdi şeklinde ağlamış yazar..

not: her ayar yediği yazarın nick altına koşup bana ayar veriyor yahu şeklinde tribal hareketlerde bulunacaksa işi zor olan yazar ayrıca..

asıl not: tanımları birleştirip tek cümlelik bir tanım yapamadığımdan not dedikten sonra bir tanım daha yapacak kadar engelli değilim ben aslında..

"not: ironime saygı duymasını beklediğim yazardır ayrıca."
  3. bu maceralar gibi bir çok macerası bulunan yazardır.

macera no 1:

cep telefonuna daha önceden rehberindeki ismini turkcell olarak değiştiren bir arkadaşı tarafından "tebrikler 100 kontör kazandınız! bu mesajı en yakın turkcell bayiine göstererek kontörünüzü alabilirsiniz" gibisinden bir mesaj geleli; kendisi de bu mesajı en yakın turkcell bayiindeki çalışanına göstereli çalışanın ve kendisinin yüzünde "fakat?!" ifadeleri belireli tam 8 yıl oldu.

macera no 2:

yaklaşık 50 60 kisinin gözleri önünde bir metrelik bir çöp kovasının üstünden atlamak için adeta olimpiyatlar da yüksek atlama yapıyormuşçasına alkışlarla çöp kovasına doğru koşup atlayamayacağını anlayınca da çöp kovasının oynayan kapağına basıp 2.80 yere kapaklanalı ve alkışlar kahkaya dönüşeli tam 2 yıl oldu.

macera no 3:

sevgilisi tarafından sevgilisinin düğününe davetiye verilmek suretiyle çağırılalı ve düğüne gideli 6 yıl oldu.