• videolar

1. reenkarnasyona inananlar var. yok öyle bir şey. hep böyle yapıyorlar. önceki hayatımda rus caricesiydim bilmemneydim. hiç orospu olan yok. hiç duyuyor musunuz, önceki hayatımda taksi söförüydüm diyen.... herkes kral...
  2. - hastanede yatarken işemek için ördek verdiler
    - bildiğin canlı ördek
    - donald duck
    - vırrakkkk
    - sus ulen
  3. bel fıtığıyla ilgili esprilerinden biri

-ayağım ağrıyo
    -aynı kaynım böyle çekme yapıyo
    -belim ağrıyo
    -aynı kaynım çekme yapıyo dimi
    -altıma sıçıcam
    -bizimki sıçtı bile aynı aynı
  4. rakının yanında beyaz peynir-kavun neyse arkadaş ortamlarında sohbetin baş mezesi de bu esprilerdir. ulan esprilerden bu kadar primi cem yılmaz yapmadı, sana ne oluyor?

not: primden kasıt para değildir. sanmıyorum ki cem yılmaz bu esprilerle kız kaldırmaya çalışsın... kaldıramaz zaten, kız "erkan geçen anlattı ay ne gülmüştük.. çok tatlı çocuk bu erkan" der hemen. parayı götürdü ama. orası ayrı.
  5. - türkiye de sperm bankası olsa orayı yıkarlar. bak yık-arlar demiyorum yıka-rlar.
  6. anlatılmaya doyulamayan her seferinde güldüğümüz esprilerdir.

gecenin geç saatlerinde eve gelen sarhoş babanın arka cebinde mutlaka bir tadelle vardır yada oluşur. sarhoş baba eve girer ve sorar siz hala yatmadınız mı? sanki suçlu olan onlarmış gibi. daha sonra acındırılır ben çocuğuma bir tadelle alamayacak mıyım? adamın karısı: alırsında neden tokyo saatine göre.