• videolar+1

• görseller

• carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
  1. tayfur havuçtu gelince akıbetinin ne olacağını merak ettiğim teknik direktör.

bence bu saatten sonra tayfur'un yardımcısı olmayı kabul etmez. adamı resmen kral ilan ettiler.
  2. görünüş olarak muhteşem yüzyılın sümbül ağasına benzeyen teknik direktördür.
    elinde hayvani hücum gücüne sahip olan bir takım olmasına rağmen bir gol atıp geriye yaslanma huyundan vazgeçmediği sürece sevemeyeceğim kendisi.
    ferdi, quaresma, simao ve son zamanlarda kazma da olsa almeida'nın oynadığı takım geriye yaslanınca sinirden kendimi sikesim geliyor zira.
    hayır bir de geri çekildiğimizde daha çok gol yiyoruz; kendisi ise halen bunu farketmiyormuş gibi davranmakta.
    kadro tercihlerinde de sıkıntılıdır kendisi. pektemek ve ekrem dağ ısrarı beni apayrı bir küfür konusu.
    lakin pektemek'e, bobo'ya ve nobre'ye kızdığım gibi kızamıyorum bu adama. bir efendilik bir masumluk var adamda. tam aile babası profili. bunda tabi etkili olan diğer bir neden de sezon başında yaptığı hatalardan yavaş da olsa ders alıyor olmasıdır.
    umulur ki şu kadro tercihlerindeki yanlışı da bir kenara bırakır ve " carvalhal ne iyi adamdı." deriz seneler sonra.
  3. takımı önde olduğu maçlarda skoru korumaya yönelik hamlelerinde ısrarla başarısız olan teknik direktördür. bunu iyi yapabilse açık ara liderdik. gerçekten beşiktaş ile bu ligte şu eksik kadrosuna rağmen mücadele olarak hiçbir takımı eşdeğer görmüyorum. fakat öne geçtiği maçlarda skoru koruyamazsan taraftarını üzüyorsun işte.
  4. iyi bir teknik adamdır. hemde çok iyi.

bugünkü facia sonrası çekse takımı başına hepsine sövse, hakkıdır.
  5. oyuncu değişikleri bence yerinde değildir, bugün 1-0 önde iken ilerde top tutabilen yegane oyuncusu mustafa pektemek'i alıp hücum gücü yüksek ibb'den baskı yemeyi göze alarak defans oyuncusu ibrahim toraman'ı oyuna almıştır. neticesinde baskı yemiştir, ardından golü yemiştir. ayrıyeten bjk'ye teknik direktör olarak az olduğunu düşünüyorum.