• videolar+1

• görseller

• carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
  1. tek gidiş lizbon biletinin şimdiden alınması gereken. zira uçacağın günden bir gün önce aldığında çok pahalı oluyor. hatırlatılır!
  2. takımı oynatacak gibi duruyor. güven vermemişti ilk geldiğinde. hala vermiyor ama kısa zamanda kendisinden beklenen olası galibiyetlerle silkelenirse faydalı olur.
    not: tel aviv maçında giydiği ceketi bana hediye etsin.
  3. portekizce'de isminin telafuzu ''karluş karvalyal'' şeklinde olan fakat türkiye'de ''karlos karvalhal'' olarak telafuz edilen, gelecekte çok başarılı olacağını düşündüğüm sıcakanlı, braga'lı olan futbol adamı.

bir diğer portekizli oyuncunun isminin yanlış telafuz edilmesinin düzeltilmesi cristiano ronaldo* tarafından geliyor:

http://www.youtube.com/...
  4. 22 eylül akşamı yağışlı bir bursa akşamında siyahlar içinde takımını sahaya sürmüş teknik direktör.

ilk olarak kadrıoyu görünce afedersin ama : götüne mi sokacan o kadar defansif oyuncuyu demeden alamadım kendimi şahsen , üstelik maçı izlediğim mekanda tek beşiktaşlı olarak kendi içimden değil rahat sövdüm şahsına...
    özellikle egemen i oyundan aldığında : " helal olsun lan " dedim ve ilk kez takdir ettim bu adamı..

holosko yu oyuna geç soktu veya zamanında aldı ama öyle veya böyle oyuna holosko yu sokması takımın kaderişnde etkili oldu bu kesin..

ama fernandes i oyundan aldığı an öyle böyle sövmedim resmen tepemin tasını attırdı ve çılgına çevirdi ve verdim coşkuyu verdim coşkuyu kendisine..
    hele hele edu ya sabretmekle kendisini eyüp peygamber mi zannediyor diye düşünmedim değil bi ara????
  5. guti hakkındaki her şeyi açıklamış teknik direktörümüz.
    işte sözleri;
    "kamp dönüşü takımla yaptığım toplantıda, ‘bizi olumsuz olarak ne etkiler?’ diye sordum. oyuncuların bana verdiği bilgilerde, bernd schuster’in takımı resmen böldüğü ve guti ile quaresma olmak üzere yabancılara ayrıcalıklı davrandığı belirtildi. sonrasında oyunculara, ne zaman isterlerse benimle görüşebileceklerini söyleyerek, ‘izin günlerinizde istediğinizi yapabilirsiniz. ancak idmana 1 saat kala tesise gelmeyen, gelip de istediklerimi yapamayan, takıma giremez’ dedim ve herkesle anlaştık."

"bu toplantıların olduğu günün sabahında guti ve fernandes, izinli günlerinde sabaha kadar eğlenmişler. alay eder gibi idmana geldiler. ikisi de uyur gezer haldeydi. çalışma bitiminde fernandes özür diledi ama guti, bir şey yokmuş gibi devam etti. sonrasında ona, ‘düzelene kadar takımda yoksun’ dedim. stoke maçı öncesi iyi durumdaydı ama yüzde 100 hazır olmadan onu almak istemedim. bunu anlayışla karşıladı ve izin alıp ispanya’ya gitti. sanırım her şeyin farkında. ancak aynı şey tekrarlanırsa, herkes gibi formayı rüyasında görür."
  6. başta eleştirmeme rağmen mevcut performansı sonrasında saygı duyduğum teknik adam. her ne kadar stoke city maçında oyundan düşen orta sahaya müdahale etmemesi ile ilk defa beni hayal kırıklığına uğratsa da o kadar kusur kadı kızında da olur diyorum.

oyuncu değişikliği için ertuğrul sağlam ve mustafa denizli gibi 85. dakikayı beklememesi uzun zamandır hayalini kurduğum hocanın takımdaki varlığı demek. aşırı heyecanlı olması sürekli müdahalede bulunması da oldukça iyi. ruhsuz oturduğu yerden maç izleyen tekin adamlara ayar oluyorum.