• videolar+1

• görseller

• carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
  1. herhangi bir anadolu takımında bile başarılı olamayacak olan teknik adamdır. 4-3-3 defansif oyun hiçbir zaman maç kazandırmayacaktır zira. defansa çekildikçe, hücumda futbolcular yalnız kaldıkça o top hücumculardan alınıp kalene gidecektir.
    70 tane savunman olsa da adamların vurduğu tek bir şut birinin kıçına başına çarpar ve gol olur. oyuncu kendini bırakır penaltı olur. ya da kazma bir defans eller penaltı olur. olur da olur amına koyayım. defans o kadar geride olur, hücum da o kadar az kalırsan kalende her türlü gol olur.
    ve en kötüsü de ne biliyor musun? defans yapan takımlar yedikleri golü çıkartamazlar! zira bir bütün maç boyunca rakibin oyununu takip etmek durumunda kalırlar, top sürekli rakiptedir ve bu adamı topu ayakta tutmaktan daha çok yorar.
    dolayısıyla kendisine biraz akıl ve biraz da futbol bilgisi ihsan edilmesini istiyorum. biraz da sağduyu verilirse belki teknik direktörlüğü koch'a bırakmayı akıl edebilir.
    en azından tayfur'un sistemini devam ettirerek gollü maçlara imza attı adam.
  2. malzemeci süreyya'ya "benim ne eksiğim vardı aq" dedirteceğine emin olduğum. şu adamı deneyin lan bi. süreyya abi'yi diyorum. valla.
  3. tayfur'dan kat be kat kötü futbol oynatan adamdır. öyle ki tayfur içeriden çıkıp takımın başına geçene değin; veyahut da carvalhal yetkilerini koch veyahut ciddi manada süreyya abiye devredene değin beşiktaş maçlarını izlemeyeceğim.
    bildiğin acı çektiriyor şerefsiz geldiğinden beri.
  4. beşiktaşın höy höy isimleri olan yabancı teknik direktörlerinin sonuncusu. adamlar seviyor general ismi gibi isimleri olan hocalarla çalışmayı. vasco de gama, gama ayrı.

john benjamin toshack
    jean tigana
    vicente del bosque
    carlos carvalhal
  5. kendisi tam anlamıyla göz göre göre yapılan bir hatadır. ha eskişehir maçını bu adam yüzünden mi kaybetti beşiktaş? tabiki hayır. dünya alem beşiktaş'ın kanadı yok diye ayaklarını yere vura vura bağırırken sen git abuk subuk gurbetçilere para dök. o bir hatayken bu adamı alıp niye bir diğerine imza atıyorsunuz?

bu adam hakkında daha türkiye'ye ayak basmadan bunu demiştik oysa.
    @7399517
  6. ntvsporun yorumcusuna bağlanıyorlar ve adamın dedikleri şunları quaresma sürekli hocasının yanına gitti eksikleri anlattı sonra simao gitti eksikleri anlattı sivok ileri çıkmak istedi hoca izin vermedi. bunların üstüne insan düşünmez mi sen ne iş yapıyorsun orada her fırsatta tayfur gelene kadar buradayım diyorsun lafının bu kadar arkasında olan başka adam görmedim gerçekten sadece orada ama bir şey yapmıyor.

alakasız bilgi: kombinelerde 3 binlerde satmış zaten kafam bozuk sözlük.