• videolar+1

• görseller

• carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
  1. maalesef hiç güvenemediğim adamdır. bu sene beşiktaşımın oynadığı futboldan zevk alamayacaz ve kansere bir adım daha yaklaşacaz gibime geliyor. allahım göt et beni.
  2. hiç birşey beklemiyorum bu adamdan.beklenicek gibi de değil.braga mıydı dandik bi takımda 5. olmuş.en büyük başarısı bu.

aldırdığı adamlarda süper zaten.edu medu..
  3. futbolculardan özel hayatlarına dikkat etmeyenleri yönetime rapor etmiş,yönetim de bu oyuncuları uyarıp özel hayatlarına dikkat etmemeye devam ettikleri takdirde yaptırım uygulayacaklarını bildirmiş.
    1.si adam işiyle cidden ilgileniyor bunu bilmek güzel,2.si sahada çivi gibi bir takım görecez sayesinde.
    tahminimce kötü-yani defansif kontraya dayalı- oynayan ama başarılı olan bir takım yapacak bu adam.
  4. neden bu kadar eleştiriliyor bilmiyorum. bence gayet düzgün bir adam. iş hayatı, özel hayatı gayet düzgün. ne schuster gibi huysuz ne daum gibi keş nede fatih terim gibi kompleksli değil. işini yapıyor. ayrıca schuster yahut reykard gibi "ben türkiyede barcelona gibi oynarım!" gibi bir düşüncesi yok. adam türkiye standartlarında ve oyununda başarılı olmanın yolunu arıyor. umarım başarılı olur.
  5. ligde çıktığı ilk karşılaşmada kendisini belli etmiş teknik direktördür.maç sonrası yaptığı açıklamada mustafa pektemek oyuna girdikten sonra hakimiyeti kaybettik nedenini anlamadım demiş oldu canım arkadaşlar ilgileniyor bir sonuç olursa sana dönecekler.