• videolar+1

• görseller

• carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
    • carlos carvalhal
  1. tayfur un yardımcısı olarak görünecekmiş...bu kararı alan yönetimin tayfur a söz şansı verildiğini pek sanmıyorum...tam demirören tarzı oldu işte...arkasındayız dedi ve daha 1 hafta geçmeden gösterdi nasıl arkasında olduğunu...
  2. tayfur havutçu serbest kalana kadar beşiktaş futbol a takımını çalıştıracak ve tayfur hoca'nın dönmesiyle yardımcı antrenör olacak olan teknik direktördür.
    kendisi hakkında pek bir bilgim olmasa da aldığım duyumlara göre defans ağırlıklı top oynatıyormuş kendisi. eğer bu duyum gerçek ise tayfur hoca dönene değin leş gibi maçlar izleyeceğiz demektir. zira bebe, almeida, fernandes, guti, quaresma ve simao'nun olduğu takımı defans oynatmak hem zor hem gereksiz hem de yapılması gereken en son iştir.
    hayırlı olsun diyelim.
  3. roland koch'dan daha iyi olmadığına bahse girerim.

ek şey: vay be roland teknik direktör değilmiş kondisyonermiş. tüh beee bak bunu öğrendik iyi oldu.
    arkadaşım denmek isteneni anlayacak kapasiteniz yoksa ben napayım?
  4. yıldırım demirören 7 yılda 10 hoca ile çalışmış. carlos carvalhal, 13 yılda 12 takım değiştirmiş. çok uyumlu olacaklarını düşünüyorum.
  5. hakkında şimdiden atıp tutmak yersizdir. ya bu takımın başına dünyanın en kariyerli hocaları gelmedi mi? ferguson gelse ömrü 5 hafta olur. sakız çiğniyor, maçla alakası yok, saygısız derler. demezler mi? 2 maç kaybedince derler. bana kalırsa carvalhal başarılı olacak. defansif futbol oynattığı söyleniyor ama öte yandan da 4-3-3 gibi bir taktikten bahsediliyor. çelişki gibi aslında bu. her söylenene inanmamak lazım. eğer beşiktaş küme düşmezse ki bu durum fenerbahçe için de geçerli bu sene çok rahat olacak 2 takımın da hocaları. bi kere kimse üstlerine gidemez kötü sonuçlar karşısında. bahane belli. bu yüzden baskı her zamankinden az olacak. dediğim gibi bakalım da görelim.
  6. beşiktaş'a gelene kadar adını dahi duymadım ama...

çok şükür sonunda birisi guti'nin alex değil xavi olduğunu gördü...

beşiktaş - ergotelis maçının ardından...

"guti’yi kariyeri boyunca oynadığı yerde oynattım. guti bir 10 numara değil, o bir 8 numara."

...

umarım bu kararının arkasında durur ve biz tayfur sayesinde guti'nin 3 kişiyi çalımlayıp gol atmasını değil...

kanatlara açılmış olan simao ve quaresma'ya rakip beklerin arkasına, 30-40 metrelik ara paslar atmasını bekleriz...

adamın en iyi yaptığı işi yaptırmamak için ne varsa yaptılar son 6 ayda...