1. kendisi yaprak dökümü'nde leyla karakterinin (eski) nişanlısı olan doktor nazmi'yi canlandırıyor şu sıralar.
  diziye ilk girdiğinde "aman daha yakışıklısını bulamamışlar mı ya?" diye hayıflanmıştım. ama şimdi kendisinin hastasıyım. caner bey bunu okuyorsanız mailime moderasyondan ulaşabilirsiniz,öptm pls tşk.*

  (görsel: caner cindoruk/65519)
 2. kelebek adlı filmde kardeşiyle birlikte başrol oynamaktadır.
  (bkz: münir can cindoruk)
  film anlatmaya çalışıp anlatamadıkları konusunda başarılı olsa da, vicdan muhasebesini din olgusuna bağlamasıyla iğretimi kazanmıştır.
  caner cindoruk, münir can cindoruk kardeşlerin oyunculuğu ilk deneyimleri olmasına rağmen gerçekten başarılı. özellikle münir can cindoruk denen körpecik, hakikaten yetenekli bir çocuk. kendisi şu an istanbul üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümü 1 sınıfta okumakta. piyasa girmemesini, tiyatro yapmasını öneriyorum kendisine. hadi bakalım.
  caner cindoruk ise kendisi zaten bir şekilde yolunu çizmiş, hızlı adımlarla yükselmekte. başarılı olacağı ve piyasanın a.koyacağı yönünde şüphelerim yok.
  ayrıca şu zamanlar da dinçer sümer in yazdığı uçurtmanın kuyruğu adlı oyunu çıkarmışlardır. necip memili(yaprak dökümü- katır) ile oynamaktadırlar.
 3. caner cindoruk ve necip memili'nin oynadığı tiyatro oyunu;

  '"uçurtmanın kuyruğu" 18 mayıs duru tiyatro'da
  19 mayıs 20:30 da kartal hasan ali yücel kültür merkezi'nde.
  20- 22 mayıs 20:30 da caddebostan kültür merkezinde
 4. annem ferdi tayfur için " bunun da her filmde karısını elinden alıyorlar " derdi. caner cindoruk için de aynı şey geldi aklıma, yaprak dökümü'nde leyla'yı kaptırmıştı, hanım'ın çiftliği'nde ise güllü'sü gidecek elinden.
 5. 1980 adana doğumludur. çukurova üniversitesi i.i.b.f işletme bölümü mezunudur. ortaokul-lise yıllarında amcası erdal cindoruk'un genel sanat yönetmenliğini yaptığı 'seyhan belediyesi tiyatro topluluğu''nda tiyatroyla tanışmıştır.daha sonra adana sanat tiyatrosu, akşen sahnesi ve adana b.b tiyatro topluluğunda görev almıştır. üniversite yıllarında çukurova üniversitesi tiyatro kolu'nda bir çok oyunda rol almasının yanında yönetmenlikte yapmıştır.
  görev aldığı bazı oyunlar: 403. km, kadınlık bizde kalsın, yeşil papağan limited,komşu köyün delisi,ölüleri gömün, bişey yap met, kuğular şarkı söylemez, ada sınır-duvar biraz gelirmisiniz, ölüm ve kız, kamyon, yaşar ne yaşar ne yaşamaz, suçsuzlar çağı suçlular çağı, hayvan çiftliği

  askerlik görevini tamamladıktan sonra istanbula gelmiş ve sırasıyla geç gelen bahar, yaprak dökümü adlı dizilerde rol almış kelebek adlı uzun metrajlı filmde kardeşi münir can cindorukile birlikte başrolde oynamıştır
  halen yayınlanmakta olan hanımın çiftliği adlı dizi de görev almaktadır
 6. hanımın çiftliğinde şoförü olduğu ''hanım''ının adama benzemesi yönündeki uyarısı üzerine sakallarını kesen, bıyıklarını düzelten ve takım elbise içine giren, akılları baştan alan ve istenen adam haline gelen yakışıklı oyuncu.
 7. monica bellucci'yle havuzda öpüşmüş! (rol icabı tabii... nıhahah!)

  herneyse kendisiyle alakalı başlığı açmış olmanın gururuyla o'na burda şunu demek istiyorum: iyi ki keşfetmişim seni bebeğim.*