1. kendisinin adnd sitemine göre karakteristik özellikleri şöyledir.

  high cleric of the one

  level 10 cleric/ level 10 thief / level 10 yobaz

  aligment: chaotic yobaz

  int:1
  str:10
  wis:1
  dex:10
  cons:10
  cha:0
 2. mümtaz şahsiyet, büyük insan, kısmet olsa da o mübarek cübbesinin üstünde 2 rekat namaz, o kutsal jetskisinin üstünde bir tur nasip etse yaradan...
 3. kendisinin bir başka tespiti de osmanlılarla alakalıdir. zira şöyle demektedir: "osmanlının ilk dönem padişahlarının resimlerine dikkat edin, hepsinin kocaman sarığı var. sonraki padişahlarda ise sarık gittikçe küçülüyor, sarık küçüldükçe de devlet de küçülüyor".

  (bkz: oha dedirtenler)
 4. cemaatine cep telofonu fırçasıyla tekar gündeme gelen hoca..  cübbeli hoca'dan cemaate telefon fırçası


  'hocam diyorlar, işte allahü ekber sesi var, mekke ezanı var, medine ezanı var... onları da koymayın. islam oyuncak değil. telefonu kıçının arkasına koyarsın, tuvalette allahü ekber diye bağırınca zor kaçarsın dışarı. beni terbiyesiz konuşturmayın.'
 5. mevcut hükümet müslümanlık ölçen bir alet geliştirtse (birinin yapacağına emin olsalar sonsuz kaynak yaratırlar), bu aletten 0 çekecek kişidir.
 6. bunun lafına bile inananlar varsa ben de ek iş olarak şehy olayım dedirten insan. kafası sarıklı ve sakallı herkesin lafını dinlemeyi seven bir toplum olduk ne de olsa. heryerde dini istismar hat safhada.