merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

buse beşli

 1. bu başlıkta
 2. bakın dur
 3. sırala
 1. youtube denen video paylaşım sitesinde takılırken birden bire bir videosuna rastladım ergen bebesidir. ilk bakışta liseye yeni başlamış bir kız çocuğu gibi görünse de gözüme çok önemli mi bilmiyorum ama 20 yaşında olduğunu öğrendim. hani farkında olmadan da bayağı bir araştırdığım için bok da atamıyorum şu an açıkçası. yani demezler mi madem önemsiz niye bu kadar ilgilendin diye?
  her neyse çok ilgilenilecek bir tarafı yok aslında ama binlerce kişi tarafından sosyal medyada takip edildiğinden, "bu milletin derdi ne? neden bu kadar ilgi odağı?" diye biraz karıştırdım internet sayfalarını. eli ayağı düzgün bir kızcağıza benziyor. bu özellik bu kadar reyting için yeterli mi bilemiyorum. o da bilmiyor sanırım. bu sebeple birkaç dekolteli fotoğrafı, bir kaç seda sayan havasında kokulu öpücüklü videoyu takipçilere çok görmemiş.
  biraz da endişeye düşürmedi değil beni, "bu gençlik, sonumuz ne olacak?" diye....

  (bkz: http://www.youtube.com/...)
  (bkz: https://pbs.twimg.com/...)