• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. nedendir bilinmez bursa dan çok gay çıkar. havasından mıdır suyundan mıdır gay eksik olmaz. şöyle kendi çapımda bir anket yaptım halkla. soru şu idi: bursa diyince aklınıza ne geliyor. beklediğim sonuçtu ama yine de şaşırdım. %95 i gay dedi, %5 i iskender ve ne kadar çok sevdiklerinden bahsettiler.
  2. herkesçe bilinen bir gerçektir.bursada yaşıyorum ve inkar etmem.görüyoruz.ama bursa'da "ulan bir haltı beceremedik bari insanların cinsel tercihlerine bok atarak kendimizi ferahlatıp,götü kurtardığımızı sanalım" tarzı düşünceye sahip insanlar yaşamadığı için gayler çok da fazla önemli değildir.
  3. eğer futbolla ilgili ayar verilmek istendiyse çok komik, haa sikko bir araştırmanın sonucuysa ki öyle gözüküyor hiç komik değil. şimdi bende fenerliyim ama nüfusa kayıtlı olduğum yer bursa. birkaç kere gitmişliğim var bursa'ya, uzak akraba zamazingoları nedeniyle, az çok bilirim yani. konu eğer gaylerin nüfus çoğunluğu ise bu konuda istanbul açık ara birinci derim ve noterden tastiklerim. hayır van'daki adama bile sorsan bilir bursa'nın uludağ ile iskender ile meşhur olduğunu. hee konu futbolsa aynı klubün taraftarı olduğum insanlara bu sözleri hiç yakıştırmıyorum. çirkefliğin de bir haddi hesabı var. ertuğrul sağlam'ın gözyaşlarını gördüm ben televizyonda. benimde gözlerim yaşlandı bir fenerli olarak. ayıptır ya cidden ayıp
  4. niye böyle birşey var bilmiyorum. zira tanıdığım 10 - 15 tane bursalı adamın hiç biri öyle değildir. hani ne bileyim. garip bir önerme.
  5. bursa'nın adına leke getirmeyecek bir durumdur. şu entrye kadar herkes niyeyse "yok öyle bişey abi, bursa o kadar ahlaksız değil" ayağına yatmış, oha ne saçmaladığınızın farkında mısınız? yok şakaymış, yok iftiraymış yahu gaylik niye bu kadar rahatsız ediyor sizi anlayamıyorum. öyle bir hava var ki sanki bütün yazarların cinsel hayatını biliyorsunuz ve içlerinde hiç eşcinsel olmadığına eminsiniz de bu şekilde eşcinsellik bir nevi hayvanlıkmış gibi rahat rahat insanları rencide etmeyi göze alabiliyosunuz. yuh diyorum yani.