1. dedik değil mi o kadar!!!
  leyla ile mecnun/@7515874

  bırak bu dizi nasıl yola çıktıysa o şekilde devam etsin dedik. bırak absürdlük aksın dizinin her yerinden dedik. bırak kendine göre, özgün, bir dili olsun, kendi seyircisini oluştursun dedik ama yavaş yavaş o gereksiz arabeskin içine soktun diziyi burak aksak. farkı anlamak çok zor değil.. gir herhangi bir sözlüğe ve önce ilk 50 giriyi, sonra da son 50 giriyi oku. ne olduysa, dizi bütün o espri anlayışını bir kenara bırakıp incir reçeliyle, aşk tesadüfleri severle anılmaya başladı.
  http://www.itusozluk.com/...
  hatta yine bir itü sözlük yazarı(çok daha ağır örnekleri var. birazcık sözlük okuyorsan, kolayca fark edebilirsin) da konu sıkıntısı yaşandığı için absürdlüğe kaçıldığından şikayetçi.
  http://www.itusozluk.com/...

  özel kanalların çok asürd bulduğu için yayınlamak istemediği senaryoyu istiyorum ben. inan ki aşkı o şekilde çok daha masum ve çok daha samimi işliyordun eğer ki derdin buysa.
 2. herkesin bir yara izi vardır şiiriyle, leyla ile mecnun senaryosuyla ve hangi kafayı yaşadığını bilmediğim ama çok merak ettiğim tweet'leriyle twitter da her daim takip ettiğim, genç neslin en yetenekli senaryo yazarlarının başında gelir kendisi.
  ben de ilerde senaryo yazarı olmak istiyorum ve inşallah kendisi kadar güzel ve kaliteli bir işe imza atarım.
  leyla ile mecnun'u bize armağan ettiği için sonsuz teşekkürler.
 3. kendisine de ebesine de kafasına da hasta olduğum insan. ebemle güzel münasebeti var:

  http://www.youtube.com/...

  ''gidenler bizden hep bir parça götürürler. o parçanın yerinde de derin izler kalır. herkesin bir yara izi vardır insanlardan gizlemeye çalıştığı, saklamak için çok uğraştığı bir yara izi. herkesin bir yara izi vardır kimseye dokundurtmayacak kadar güzel olan, baktıkça nefes alabiliyor olmanın kıymetini anlamayı sağlayacak bir yara izi. bu izlerle yaşamaya alışırsın. bir sabah belki gün doğarken baktığında dışarı yaşamayı yeniden sevebilirsin ve bir gün elbet birileri o yara izlerine dokunur. acında biraz olsun hafiflemeye başlar.

  sümüğüm dondu yemin ediyom nabıyoz biz sabahın köründe''
 4. leyla ile mecnun dizisinin genç senaristidir kendisi genç yaşında her hafta farklı senaryolar kaleme almaktadır . her hafta farklı bi şeyler izletiyo bize aynı kişilerle aynı mahalleden sanki bizden olan insanlara .
 5. önce müteahhitlik, sonra pornoculuk, bir ara da borsacılık yapmış kıro yapımcıların ağzının kokusunu çekmek zorunda kalmayan senarist. ama gerçek senarist, hamilinden değil.
 6. ramazan güzeldir'de vurdumduymaz sevgili mecnun tavırlarıyla, arif hocayla girdiği sucuklu yumurta muhabbetiyle falan çok sevmiştim bu adamı zaten. böyle yanakları sıkılmalık, tatlı birşeydi. hala da öyle gözümde. leyla ile mecnun'dan sonra daha bir bağlandım. neyse, ben bunu söylemek için gelmemiştim buraya. ne diyecektim? hah; kendisi anladığım kadarıyla cengiz bozkurt'u da kışkırtarak twitter alemine döndürmüş, son erdal bakkal bedduasını da oradan patlatmıştır. sözlüğe yazmazsam çatlarım ondan geldiydim:

  "dişlerinin arasına yemek kaçsın da çıkaracak kürdan bulama emi cengiz abi. "cıvsk cıvsk" diye dolan ortalıkta."

  bu nedir ya? sen hiç ölme e mi?

  not: bu adam hakkında bir ara uzunca bir yazı da yazmak istiyorum aslında ama dur bakalım. söyleyecek bir iki sözüm var kendisine.