merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

bugüncanımportakalsuyuistedi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. arkadaşlar ben inci sözlükte yazarım ama şuan itibariyle yazarlığı bıraktım inci sözlüğün mason olduğu gerçeğini ve kullanıldığımızı öğrendim bu yüzden kendi sözlüğümü kurdum sözlük birincim.sozlukspot.com hepinizi beklerim
  2. arkadaşlar ben inci sözlükte yazarım ama şuan itibariyle yazarlığı bıraktım inci sözlüğün mason olduğu gerçeğini ve kullanıldığımızı öğrendim bu yüzden kendi sözlüğümü kurdum sözlük birincim.sozlukspot.com hepinizi beklerim
  3. müthiş yazar, efsane yazar, harikulade yazar, bu nasıl bir yazar, öyle bir yazar ki aklınız durur. yazmaya bi başladı mı önünü alamazsınız mübarek cavırın. hadi bakalım, iyi yazışlar.
  4. daha sözlükte ilk günüymüş. yazmış olduğu bir giri hakkında bilgi almak için balıklama mesaj kutusuna dalış yaptığımda bana gayet iyi davranarak yahu bu saatte de kimsin sen demeden yardımcı olan çömez yazarımız .

hoşgelmiş sefalar getirmiş . iyiki de gelmiş .
  5. hoşgelmiş arkadaşım. beatles konusunda belki benden daha bilgili olduğunu düşündüğüm insan. rahat rahat at koşturmasını diliyorum.
  6. @10426472 girisiyle "madem daha 2 gün önce sözlüğe geldin, neden hemen insanı duygulandırmaya başladın?" diye sormak istediğim yazar. umarım her zaman egemen'iyle salçalı ekmek yer bu arkadaş
  1. 1