merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 2

bu sabahların bir anlamı olmalı

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  1. şarkıyı yazanla benzeri bi tecrübe yaşadığında "ben bu duyguyu yaşamak zorunda mıydım?" diye sorgulamaktan vazgeçtiğin, "yalnız değilsin" diye düşündürten, "böyle duygular da yaşanmak zorunda" vs. diye züğürt teselli eden şarkı.. "yalnız benimle boşuna uğraşıyosun ben şarkı neyim yazamam" diye de mesajım var yukarıya..
  2. sabah uyanır uyanmaz insan o günün anlamını ya da dünün iyi kötü tortusunu bulmaya çalışır.hangisi ağır basarsa gün istikametini ona göre kazanır.parıldayan güneşli bir havada sevgilinin mesajı ya da telefonuyla uyanmak,ya da herhangi bir açık cuma gününe uyanmak belki de en güzel anlamlarındandır sabahların.
  3. her sabah kendime sorduğum soru,veganın tatlı sert albümünden güzel bir parça.giden geri gelmiyor ama nasılsa geri gelir ümidiyle her sabah kurulan cümle,söyenen şarkı.
  4. ölen birinin ardından yazılmış olması durumunda sevgilinin öldüğüne kendini inandıramama durumu.
  1. 2